2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین کمک دعوا شد 😢😢😢

645 بازدید | 45 پست

بچه ها ما توی فامیلمون یه فضولی داریم که هر دفعه زنگ میزنه خونمون فضولی من رو میکنه و این دفعه گفتش برادرم یه خواستگار برات معرفی کرده از اونجایی که برادرش معتاده گفتم نمیخوام بین من و مامانم دعوا راه انداخ حسابی منم حرصم در اومد رفتم به شماره  و توی پیامک و تل  بهش هر چی دهنم اومد بار خودشو خانواده اش کردم توی پیامکام هم گفتم که چرا توی زندگی ما دخالت میکنی این وسط هر چی از گذشته ی طرف شنیده بودم هم به روش آوردم  اونم وسطا گفت شمارمو میده به دوستای شوهرش ....بعد الان اسکرین گرفته به مامانم فرستاده گفته میریم شکایت از دست دخترت به جرم تهمت افترا مزاحمت منم گفتم برو گفتش شلاق داره و زندان واقعا میتونه برام دردسر درس کنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگاه دستتو پیش بگیر پس نیفتی

الان هم داره میترسوندت 

تو هم بگو منم شکایت میکنم که شماره امو دادی به دوستای شوهرت اونم شماره یه دختر مجرد

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

پیام خط به خط دادی یا از تلگرام و واتساپ 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2740

بچها توروخداااا کمک کنین دکتر ارتوپد خیلی خوب تو مشهد میخوام

خواهرم تو ماشین با شانه افتاد زمین اولش چیزی نگف ولی بعد گریه هاش شروع شد حتی نمیتونس تکون بده ینی یکم بالا میاره دستشو ولی جیغ میزنه گریه میکنه میگه درد میکنه4 سالشه شانش درد میکنه الان شب و روز نداره طفلک توروخدا کمک کنین دعا کنین

امروز بردیمش جای ی شکسته بند که قبلا دست چن نفر از فامیلامونو جا انداخته بود و دست بچه هاشونو جا انداخته بود جا انداخت ولی هنوز بچه دستشو تکون نمید شانشو تکون میده یا دراز میکشه جیغ میزنه😭😭😭

2706