2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین کمک دعوا شد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 45 پست
تلگرام هم دادم روانیم کرده هر دفعه یه دردسر داره بر اام جور میکنه

وقتی یه آدم مزاحم یا مشکوک زنگ میزنه باید تماسشو ضبط کنی تا اگه مشکلی پیش اومد مدرک داشته باشی.و اینکه باید حواست باشه توی اون تماس یا تماسا و پیامکای دیگه آتو ندی دستش.

.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من نمیخوام خدای ناکرده بترسونمت اما هیچ وقت با پیام حرف تهدیدآمیزی نزن که شورای حل اختلاف خوب بخش سندیت قانونی میده دیدم که میگم تو پیامات دقت کن

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!
2731
بیا بخور منو دعوا داری ؟؟؟؟!!!!!! بی ادب 

بنده در کمال ادب پاسخ دادم شما احتمالا هرمونات بالا پایینه دچار هیجان هستی که از یک جمله معمولی همچین برداشتی میکنی قبل از اومدن به نی نی سایت قرص هاتو بخور 

2740

بچه ها من از این خیلی میرتسم روانیه بخدا من کاری به کارش ندارم چند سال همش زنگ میزنه دخالت میکنه یه بارم با مامانم یه جور دعوا کردم بد جور این روانیه نمیخوام پام به دادگاه و اینا باز بشه من تا حالا دادگاه نرفتیم سرم همیشه به کار خودم بوده بهش گفتم منم میگم تو پیام گفتی شمارمو دادی دست دوستای شوهرت گفتش بگو منم میگم میخواستم بترسونمت اینا از من خیلی کینه به دل دارن بدبختا

بچه ها من از این خیلی میرتسم روانیه بخدا من کاری به کارش ندارم چند سال همش زنگ میزنه دخالت میکنه یه ...

بگو برا ترسوندن یا مزاحمت و تجاوز به حریم و ایجاد فحشا و فسق و فجور 

بعدم بگو مگ من چیکارت کرده بودم که بترسونی منو؟ تو همیسه مزاحم زندگی مایی مزاحمت ایجاد میکنی ارامشو از خانواده ی ما سلب کردی ما کاری به کارت نداریم ولی تو همش زنگ میزنی و توهین میکنی 

اینجوری بگو که بعدا هم زبونت دراز باشه

[QUOTE=173110194]بچه ها من از این خیلی میرتسم روانیه بخدا من کاری به کارش ندارم چند سال همش زنگ میزنه دخالت میکنه یه ...[👟دستم‌میرسید اینو پرتاب میکردم سمتش.عجب آدم رو اعصابیه این بشر 

.....
2706