2733
2734
عنوان

توروخداکمک کنید،ممکنه طلسم و جادوباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا چند روزه راس ساعت۴ بختک میافته روم از ترس الان نمیخوابم

بختک درواقع فلج خواب هست به خاطر کمبود بعضی ویتامین ها و سدیم و پتاسیم هست عزیزم بهتر به جای خرافات یک ازمایش ساده بدید و مشکل برطرف کنید😄

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
ببخشید اون چیه

یه دعا از امام جواد هستش ک فواید خیلی زیادی داره از یه سری فوایدش باطل کردن سحروجادو و دور موندن از تمام بلایای اسمان و زمین میگن دست نویس باشه و با وضو نوشته بشه بهتره من چن مدت پیش از مشهد خریدم داخل حرم ۲تومن هم بیشتر نشد

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
2731
اسپند دود کن بالاسرت...قرآن بذار پیشت...فکرای آشفته نکن...خوابیدنی از خدا بخواه که اونو تو خواب نبین ...

اصلا ربطی ب دعا و قران نداره هرکارم بکنم خودش بخاد میاد ب خوابم

2738
بختک درواقع فلج خواب هست به خاطر کمبود بعضی ویتامین ها و سدیم و پتاسیم هست عزیزم بهتر به جای خرافات ...

خیلی وحشتناکه من هرشب جنگ جهانی دوم رو میبینم.خرافات چی خواهر من؟ خب منم میدونم اسمش فلج خوابه بیشتر بر اثر استرس و افکار منفی پیش میاد 

خیلی وحشتناکه من هرشب جنگ جهانی دوم رو میبینم.خرافات چی خواهر من؟ خب منم میدونم اسمش فلج خوابه بیشتر ...

خب دیگه پس بهتر استرستونو کم کنید و اینکه به فکر درمانش باشید یه ازمایش هم بدید بعد نیست

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
واقعا اذیتم میکنه فک کن مثلا میبینمش از پشت شوهرم رد شد چشمام ک باز میکنم دقیقا شوهرم همون حالته ک د ...

سر خودمم اومده درکت میکنم

منم همش خواب سگ و گربه و از چیزهایی که میترسیدم میبینم 

شب که میشه استرس تپش قلب و تنگی نفس و دلشوره تمام وجودم میگیره احساس میکنم یه نیرویی من احاطه کرده 

دکتر رفتم گفت پانیک هست وای نبود طلسم بود 

2706