2737
2734

چندوقته توخواب یه عنکبوت یا ی رتیل خیلی بزرگ میادب خوابم انقد واقعیه ک وقتی ازخواب میپرسم دقیقا همون صحنه هاییه ک توخواب دیدم فقط عنکبوته نیس،بااینک میدونم خوابه ولی هرباااار چندساعت ازترس نمیخوابم و دنبال عنکبوتم خیلی اذیتم ازخوابیدن میترسم ک مبادا ببینمش چیکارکنم

قرن ۲۱ هستیما

طلسم کجا بود عاخه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه حرز امام جواد بخرین اونایی ک دنبال باطل کردن یا دوری از این چیزا هستن ببندین به بازوتون

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
2731

هری پاتر دیدی؟

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738
قرن ۲۱ هستیما طلسم کجا بود عاخه

منم تو همین عقیده بودم ولی واقعا طلسم هست و نباید بخاطر باطل کردنش به رمال گرها بریم بهترین جابرا باطل کردنش کسانی که با قران دعا مینویسن هستن

2706