2737
2739
عنوان

دوسپسرم گف چاقی😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همه شروع کردین سرزنش کردن اسی؟؟خب شاید یکی دلش بخواد چاق بمونه ،اصلا۹۵نه۱۰۰کیلو،کی گفته همه خانما باید قالب خورده یه شکل باشن‌؟؟

درسته بحث سلامتی هس ولی خیلیا ارثی تپلن خیلی ام ناز و باحالن

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
2731

وزنت که زیاد هست ولی رو نده من الان سه قلو باردارم ۸۰ کیلوام 😐بخاطر سلامتیه خودت لاغرشو بهش بگو لاغرشم گزینه های بهتر از توهم هست واسم جوابشو بده نزار عزت نفستو از بین ببره

چرا همه شروع کردین سرزنش کردن اسی؟؟خب شاید یکی دلش بخواد چاق بمونه ،اصلا۹۵نه۱۰۰کیلو،کی گفته همه خانم ...

آرعه 

ولی اول تلاششو کنه نشد بیخیال زندگیشو کنه 

تا تلاش نکردی ک نباید خودتو ب بیخیالی بزنی

2738
یعنی چی یعنی کمه؟

فک کن یه ادم، یه انسان، جلوت نشسته داره از ناراحتیش میگه، غصه داره، حس افسردگی داره، بهت میگه چاقه میگه بی انگیزس، میگه بیشتر داره به مرگ فک میکنه تا زندگی 

در واقع اصلا خودشو دوست داشتنی نمیبینه

بعد تو از بین همه جوابای دنیا فقط اضافه وزنشو با گفتن یا خدا به رخش بکشی

یکم راجع به body shaming تحقیق کنیم همگی بدنیست

چقدر بده ایراد کسی رو به روش بیاری

.چاقی!لاغری! زشتی! قدت کوتاهه! فلانی بهمانی .

همه ما با تفاوت هامون زیباییم . 

اگه نمی تونی وزن کم کنی خب نکن زندگی خودته بقیه هم سرشون رو گردن خودشون باشه نه تو زندگی تو 

آرعه  ولی اول تلاششو کنه نشد بیخیال زندگیشو کنه  تا تلاش نکردی ک نباید خودتو ب بیخیالی ب ...

میگم شایدچاق دوست داشت اصلا،مگه چاقی عیبه؟

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
عزیزم جمله اول کامنت دقیق بخونین

بله خوندم.طبق جمله ی اخرتون گفتم.

ببخشید❤

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

قبل از شروع هر رابطه ای 

ب اعتماد ب نفس خودت کار کن

کلن رابطتت هم از بیخ غلطه

چ لاغر باشی چ چاق ازوناس ک ایراداتت رو شتک میکنه تو صورتت

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .