2733
2734
عنوان

دوسپسرم گف چاقی😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 100 پست

من بودم کات میکردم . اگر اینجوره بعدا تو زندگی هر تغییر ظاهری کنی تحقیرت میکنه . یاد ندارم شوهرم بهم گفته باشه چاقی یا لاغری و... چه چاق بودم چه لاغر میگه هرجور باشی قشنگی بعد دوست پسر بیاد اینجوری بگه واقعا نوبره 

من160 الان ک باردارم وزنم رفته رو 93 شوهرم هیچی نمیگه همشم میگ عیب نداره ب خاطره بارداریه شوهرم دوست ...

منم دوست پسر سابقم چاق بود خیلیی 

تپلی صداش میزدم بخاطر من وزنشو پایین اورد یکنی فقط یکمی لاغر کرد البته اون واقعا شکمو بود پرخور

ببین گاهی از رو خواستنه حرفا ولی خب منم ناراحت میشدم رلم بهم میگفت گاو 

ولی خب اسی بهتر میشناستش دیگ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست پسر سابقم چاق بود خیلیی  تپلی صداش میزدم بخاطر من وزنشو پایین اورد یکنی فقط یکمی لاغر ...

خب حجم توهین بالا بود من شخصیتم قبول نمیکنه حتی الان شوهرم توهین کنه بهم بخدا چندوقت پیش داشتم بازی میکردم باگوشی شوهرم بهم گفت بده ببینم تو ر یدی با بازی کردنت من فقط نگاهش کردم و گرفتم خوابیدم دوروز باهاش حرف نزدم و اومد خیلی معذرت خواست گفتم مگ من ب تو توهین میکنم ؟؟ ک گفت از دهنم پرید ببخشید 

2731

اسی جون ی چی دیگ هم بگم 

دیگگگگ حتتتتتتتی اگ باهاش زیر یِ سقفم‌نفس بکشی هیچوقت هیچوقت هیچوقت این حرفش از دلت نمیره 

اینو منی ک ۹ساله دوسش داشتم دارم میگم بهت چون دقیقا درکت میکنم...

بخدا اگر فراموش کنی 

من ک کینه ایم و متاسفانه تا تو قبر حرفش یاد نمیرم 

صدبار عذرخواهی کرد صدبار گفت من ی چرتی گفتم اصن بدن ادم هرچی باشه افریده خداست 

حتی خعلی چیزای دیگ‌گفت ک‌نمیتوتم بگم اینجا 

اما من ازدلم پاک‌نمیشه 

چون لیاقت بدن پاک منو نداره😌

بره باهمون خوش تراشای ۵۰کیلیویی ک قبلش باهزار نفر بودن و خوابیدن 

ببخشید عزیزم شرمنده

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
منم دوست پسر سابقم چاق بود خیلیی  تپلی صداش میزدم بخاطر من وزنشو پایین اورد یکنی فقط یکمی لاغر ...

حالا شوهره من قد بلند و متوسط چاق نیست و اصلا شکم نداره و من خودم اذیت میشم.از چاقی بعد زایمانم حتما لاغر میکنم چون نمیخوام کناره شوهرم خجالت بکشم فیل و فنجون باشیم 

حالا شوهره من قد بلند و متوسط چاق نیست و اصلا شکم نداره و من خودم اذیت میشم.از چاقی بعد زایمانم حتما ...

والا اونم قد بلند بود 

من لاغر بودم قدمم کوتاه اون میگفت عالیم ولی خودش واقعا شکمش رو مخم بود

بهش گفتم آبش کنه البته توهین ن توو شوخی ی بار گفتم بعد دیگ ب روش نیوردم ولی بخاطر من اب کرد 

ولی خدایی لاغری خیلی بهتره من گفتم چاق شم الان میگم غلط کردم همون لاغری بهتر ادم احساس سنگینی میکنه وقتی چاقع

والا اونم قد بلند بود  من لاغر بودم قدمم کوتاه اون میگفت عالیم ولی خودش واقعا شکمش رو مخم بود ...

ن اصلااااااا لاغری عالیه من الان دارم اذیت میشم چاقی پدره ادمو درمیاره 

ولی من شکم.مرد رو دوست دارم یه کوچولو😁

ولی شوهرم نداره و اهمیت میده میگ.نمیخوام چاق باشم

2738

دقیقا هم قد و وزن منی     ولی تا حالا شوهرم اینجوری باهام حرف نزده که دوست پسرت باهات حرف زده       این نشون میده آدم به درد بخوری نیس     حالا تو لاغر هم کردی بعدا تو زندگی باز چاق شدی میخواد بهت بگه بازم گاو؟    البته دور از جونت

اسی یه پیج اینستا هست برا رژیم خییییلییییییی معروفه کارش عالیه ۲۰۰ تومن میگیرا الان تو تخفیفه رژیمش هم خیلی ساده و اسونه با ورزش هم هس اسم پیج

ghafaridiet

حتما یه نگاه بکن ببین عکسای همه رو قبل و بعد هم گذاشته

امیدوارم بتونم کمکت کرده باشم