2733
2739
عنوان

دوسپسرم گف چاقی😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 100 پست
ینی جاداره ازهمینجا لپتو ببوسم‌حتی مجازی😘😘😘 دقیقا همینطوره منم دوس پسر تریپ‌ازدواجیم ک عاشق همیم ...

عززیزم😍😘

آره میفهمم چی میگی پسرا چون خیلی با دوستاشون راحت حرف میزنن و مسخره بازی در میارن و هیچکدومم آخر به دل نمیگیرن چون همو میشناسن و میدونن که سر ببخشید شوخی خرکی این حرفا میزنن 

اما نمیدونن یه دختر حتی با کوچکترین ایراد یا شوخی نا به جا به دل میگیره و ناراحت میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش میگفتی همه اینا رو خودم میدونم.  تو فکرش هم هستم ولی من اگه خودم بخوام خودمو تغییر میدم به هیچ کس مربوط نیست حتی تو که داری راجب من نظر میدی . هر چیم گفت کر شو

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
2731

اسی جان ببین عزیزم منم تپلم خب؟منم قدم ۱۷۰ وزنمم ۸۸ ۸۹ 

اتفاقا دوس پسر منم بهم گفت ولی خداشاهده خداشاهده ی جوری جوابشو دادم‌ک بعدش نمیتونم اینجا بیان‌کنم چ جوری ب منت کشی افتاد... فقط کاش ضبط میکردم صداشو

تازه اونم پسر ۳۵ساله ای ک‌متخصصه و فوق العاده مغرور و کلی هم‌مامانش دخترای زیباواسش قطار کرده😒😒

اعتماد ب نفس ب چاقی لاغری نیس ب باوره درونته 

من باور دارم زیبام پوستم عالی بینی بدون عمل محشره موهام بلند وقشنگ دهنم کوچیکه درنتیجه فدای سرم‌ک تپلم براحتی میتونم اونو کنترلش کنم و لاغرشم مهم اینه منو همینجوری دوس داشته باشه باتمام زیبایی هام و زشتی هام 

ازت خواهش میکنم بخاطر حرف زشتش قاطع جلوش واستا و ی مدت کات کن بزار بدونه شکر خورده ک اینحرفو زده 

خودش گاوه بی نزاکت

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2740
۸۰  

گلم ب خاطر خودت کم کن اونقدر ادم خوشگلتر میشه من یکبار لاغر کردم متاسفانه رعایت نکردم دوباره برگشت 

بعدم اینکه فردا شما ازدواج گنی ،بری دکتر برای امادگی بارداری

شوهرتم نگه دکتر میگه

من ۷۵ اینا بودم رفتم دکتر تنبای تخمدان داشتم گفت برو اشتباه نکنم ۱۵ کیلو کم کن بیا 

اینجا ی کاربری بود عروس کوچولو فک کنم ایشون تو یکسال فک کنم دور و بر ۵۰ کیلو کم کرده بودن😍😍

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
نمیدونم اخرین بار گرفتم مال چند ماه پیش بود58بودم الان60 میشم😓 شکم ندارم اصلا ولی لعنتی رونامو ب. ...

من160 الان ک باردارم وزنم رفته رو 93 شوهرم هیچی نمیگه همشم میگ عیب نداره ب خاطره بارداریه شوهرم دوستم بود یکبار نگفت چاقی فلانی 

پسری ک انتقاد کنه از دختری نمیخوادش صدرصد و فقط داره میچرخونه

اگ شوهرع من تو دوستی ب من میگفت گاو همون لحظه ولش میکردم

گلم ب خاطر خودت کم کن اونقدر ادم خوشگلتر میشه من یکبار لاغر کردم متاسفانه رعایت نکردم دوباره برگشت&n ...

ولی کاربر عروس کوچولو انقد شوهرش بامعرفت و باشخصیت بود ک‌همونطوری تپلی پسندید وعاشقش شد🥰

ایشون قبل بارداری کلی کم‌کردن دمشون‌گرم 

ولی بحث سر مرام ومعرفت و معنای حقیقیِ عشقه

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...