2737
2739
عنوان

کیا نوزادشون زیاد میخوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 2204 بازدید | 138 پست
نه دختر من میخوره ،ایرانیه میگم خارجی بگیرم براش شاید این تاثیر نداشته باشه

نه اد بهداشت خوبه  من اهن خارجی میگیرم مولتی هم خارجی ایرانیش فرق نداره ولی بچه من مولتی بزور میخوره بازم مستر ویت گیرم نیومد بخرم براش الان ویتوکید گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ،خداروشکر لرز ندارع ،مثلا تو خواب چشاشو باز می‌کنه بالارو نگاه می‌کنه ،یا سرو صدا درمیارع یا می‌خ ...

همش طبیعیه نترس من اصلا نوزتد دوس ندارم ولی خیلیدازاین حرکاتشون توخواب خوشم میاد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2728
2738
دست تنهام ،خدا کنه این اتفاقا میوفته براش

منم تا یکماه خورده مادرم بود بعدش خودم سخت بود ولی میگذره نهایت لذت ازش ببر یه روز بزرگ میشن میرن دنبال زندگیشون من به اون روزها فکر میکنم دلم میگیره 

2706