2726
عنوان

کیا نوزادشون زیاد میخوابید

2196 بازدید | 138 پست

دخترم ده روزشه ،همش خوابه ،کم پیش میاد گریه کنه ،مدامم تو خواب سروصدا می‌کنه انگاری خواب بد میبینه ،خیلی میترسم ،نینی شمام اینطوری بود ؟؟؟

تو اون سن حدود بیست ساعت می خوابه نوزاد طبیعیه کاملا. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواب زیاد که طبیعیه ولی شیرش رو حتما بهش بده تا دور از جونش قندش نیفته،تکوناش هم در یک حدی طبیعیه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

دخترمنم همش میخوابید ب زور بیدارش میکردیم شیر بخوره تنبل خانوم هنوزم ۲۰ماهشه همش میخوابه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
بنظر میرسه روزایی گریع داری درپیش داری چون کولیک و رفلاکس بعد چند هفته نشون میدن خودشونو

البته اون بچه هایی که کولیک ندارن هم میخوابن،من دختر بزرگم کولیک داشت از همون روز بیمارستان گریه هاش شروع شد😢

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706