2737
2734

سلام 

۱ از شیر گرفتن دغدغه همه مادراس بخصوص خودم خیلی هراس داشتم ازاین موضوع بخاطر همین تجربه مو میگم شاید به درد کسی بخوره. با جرئیات خواهم گفت

۲ پسر منم قبل از خواب شیر میخورد بخاطر همین خیلی نگران بودم چطوری میشه گرفتش؟

۳ بخاطر همین پشت گوش انداختم تا شد دوسال و سه ماه.. البته اصلا پشیمون نیستم چون شیر تا این سن ضرری برای بچه نداره و البته چون بچه بزرگ شده گرفتنش بسیار آسون خواهدبود

۴ مطالب راجع به این موضوع رو خوندم بخصوص اینکه تدریجی بگیرید و قرمز کردن و چسب زدن و تلخ کردن منسوخ شده و همینطور مطالب این سایتو

۵ روش من

علی رغم توصیه متخصصان من روش دفعی رو انتخاب کردم!😎اول خواستم تلخ کنم بعد مادرم گفت خاطره تلخ! برای بچه میمونه پس چسب رو انتخاب کردم

یک هفته ده روز قبل عروسک اردک پسرم که چندتا جوجه داره! رو آوردم زیر گردنش! چسب زدم بعد هرچندوقت یه بار به پسرم میگفتم ببین مامان جوجه ها اوف شده دیگه جوجه ها نمیتونن شیر بخورن😅 اونم میگفت اوخ اوخ😂

در اقدام بعدی🙄 رو عروسک ببعی مادر😑 هم چسب زدم و همین مراحل..

شب موعد رفتیم خونه مادرم

یکی از کاربرای اینجا نوشته بود من برای حضرت علی اصغر علیه السلام دورکعت نماز خوندم و ثواب شیردادنمو هدیه کردم به ایشون

گفتم چرا من اینکارو نکنم دقیقا همینکارو کردم و توسل کردم به حضرت علی اصغر و آسانی این کارهم برای من به برکت وجود نورانی ایشان و این توسل بود.. خدا اون کاربرو خیر بده

بعدسرشب چسبو زدم و به پسرم نشون دادم اونم دوباره با تاثر گفت آخ آخ! و رفت دنبال بازیش😃

موقع خواب طبق معمول اومد سراغم و من هم نشونش دادم اول ناراحت شد و اصرار کرد چندبار رفت اومد.. بهش آب دادم خورد.. بعد تو بغلم فقط نگهش داشتم اونم انگار متوجه شده بود دیگه شیرخوردن درکار نیس!

بعداز چند دقه گذاشتمش تو رختخوابش و خودمم کنارش دراز کشیدم و براحتی بخواب رفت.. البته بگم اینکه خودش دراز میکشه و میخوابه رو عادت داشت البته بعداز شیرش

شبم که خداروشکر بیدار نشد...خلاصه تا دوسه روز چندبار اشاره میکرد و میگفت آخ شده و حتی یه بارم اصرار نکرد که میخوام یا گریه کنه

خداروشکر این مرحله به اتمام رسید😉

امیدوارم همه تون موفق باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر عالی ماشاا...

من سه تا بچه دارم دقیقا دوتا بچه هام اینجور بودن اما آخری چنان کاری سرمون اورد انگار بچه اولمون باشه 

تلاش خودتون بکنید کار درستم کنید ولی گوشه ذهنتون باشه هربچه ای خصوصیات خودشو داره ومتفاوته

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

خوشبحالت من پسرم 1 سال 1 ماهش هست شدید وابسته به سینمه خیلی میترسم قبل خواب همش سینم دهنشه و واقعا شب تا صبح سینم دهنشه اصن موندم یعنی میشه یه روزی از شیر بگیرمش

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

پسرمنم یکسالو نه ماه ازشیرگرفتمش منم با رژ قرمزش کردم چسب شیشه ای زدم روش رنگش نره همشم ناله میکردم بیچاره دلش سوخت برام دیگه سمتم نیومد حتی شب اولم بهونه نگرفت😭😭

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!
2738

خدارا شکر راحت گرفتی منم میخوام ایشالله یه هفته دیگه بگیرم پسرم خیلی بهم وابستس از روش شما استفاده میکنم دعا کن پسرمنم راحت جدا شه خیلی استرس دارم 

عضو گروه آبی ..وزن شروع ۶۹ ...وزن هدف ۵۹ ...شروع ۱۴۰۰/8/23 من میتوانم 💪
خوشبحالت من پسرم 1 سال 1 ماهش هست شدید وابسته به سینمه خیلی میترسم قبل خواب همش سینم دهنشه و واقعا ش ...

پسر منم اینجور بود یه ماه تو روز کم شیر بهش دادم فقط وقتی میخواست بخوابه بهش شیر میدادم یه هفته از به سینم گرفتمش هفته بعد از دوتا  فقط یه شب گریه کرد از فردا خودش میخوابید

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

ممنون بابت تجربه ات ان شاء الله به دردم بخوره برای وقتی که پسرم دوساله شد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خوشبحالت من پسرم 1 سال 1 ماهش هست شدید وابسته به سینمه خیلی میترسم قبل خواب همش سینم دهنشه و واقعا ش ...

پسر منم اینجوریه دقیقا ۱۳ ماهشه ،۲۶ اذر ۹۸😊

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍

خانمااگه‌میشه‌منم‌راهنمایی‌کنیدچجورپسرموازشیربگیریم‌شیرخشکیه‌اخه‌این‌روشای‌که‌گفتیدنمیشه‌انجام‌دادازترس‌اینکه‌اذیت‌بشه‌همش‌عقب‌میندازم‌ازشیرگرفتنش

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁