2733
2734
عنوان

از زن داداشم متنفرمممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 100 پست
از اول من خواستم چیزی بگم مامانم گفته بخاطر برادرتون حرف نزنید حالا شوهر من و خواهر بزرگم و قشنگ می ...

ب حرف مامانت گوش نکن یکی نه صدتا جوابشو بده تا جایگاه خودشو بفهمه ناراحتم میشه ب درک

من برادر ندارم همیشه میگفتم کاش یه برادر بزرگتر داشتم اما این چیزارو میبینم دیگه فقط خدارو شکر میک ...

برادری که زن بگیره و خوب باقی بمونه کمیابه

منم گاهی اوقات فکر میکنم عروس دار بشیم تکلیف چیه...برادرم همینطوری زبونش درازه

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزانم  ما نگفتیم  خودش فضوله از فالور های خواهر و اکانت اینیستا و فالگوش وایسادن فهمید ...

بارم تقصير خودتونه

والا من ٦ ساله عروسم اصلا پيج فاميل شوهرمو ندارم 

اونا هم منو ندارن

دنبال درد سر نيستم 

كلا بايد رسمي باشي 

تورو خداااااااا لايك نكنين
عزیزانم  ما نگفتیم  خودش فضوله از فالور های خواهر و اکانت اینیستا و فالگوش وایسادن فهمید ...

آدم با فالگوش وایسادن میفهمه یکی رابطه داشته با دوس پسرش؟؟ رابطه خواهرت با زنداداشت خیلی عمیق تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی و بهت گفتن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
من برادر ندارم همیشه میگفتم کاش یه برادر بزرگتر داشتم اما این چیزارو میبینم دیگه فقط خدارو شکر میک ...

تا قبل ازدواج برادر عالیه عین کوه پشتته 

ولی بعد ازدواج ۱۸۰ درجه عوض میشه 

نمیدونم چرا شوهر من عوض نشد😂

بله  میگه به تاج سرتان احترام بذارید

من بودم چش غره مامان حالیم نمیشد دهن داداشی ک ب زنش میگه تاج سر خانوادم رو اسفالت میکردم بدجور چندش

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
بله  میگه به تاج سرتان احترام بذارید

بگو این سنگ توالتم نیست چه برسه ب تاج 

خیلی اوج گرفتی ب پا پرهاتو قیچی نکنم 

(سکوت نکن اصلا) 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2706