2733
2734
اسم اين خانمه ك عكسش پروفايلتونه چيه؟

آنا د ارماس بازیگر هالیووده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسي❤️😻

خواهش😘😊

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
با کپول ویتامین E ؟🤔 من دارچین و عسل زدم نشد🧐 با اینکه دارچین تنده🧐

آره من حتی ویتامین ای هم زدم بازم هیچ تغییری نکرد.... 🙄

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.
2740
من هروقت رژ بیست و چهارساعته میزنم حوصلم نمیکشه پاک کنم با دستمال مرطوب لبامو میخورم فردا انگار تزری ...

چرا با دسمال مرطوب لباتو میخوری   دسمال مرطوب توگلوت گیرنمیکنه😑

حدااقل با نون بخورسیرشی😐

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
من هروقت رژ بیست و چهارساعته میزنم حوصلم نمیکشه پاک کنم با دستمال مرطوب لبامو میخورم فردا انگار تزری ...

چرا با دسمال مرطوب لباتو میخوری   دسمال مرطوب توگلوت گیرنمیکنه😑

حدااقل با نون بخورسیرشی😐

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
چرا با دسمال مرطوب لباتو میخوری     دسمال مرطوب توگلوت گیرنمیکنه😑 حدااقل با نون بخورسیرش ...

😂😂منظورش اینه با دستمال مرطوب خوصله نداره پاک کنه،لباشو میخوره در واقع رژو میخوره😂😂

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
https://s17.picofile.com/file/8421633068/20210117_005300.jpg

خوشگله✨🚶

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2706