2737
2734
وااای خدا شوهرم همه ویتامین e هارو قوطی خالی تووی یخچال بود🤣🤣🤣🤣

میشه بگین ویتامین ای واسه چی مصرف میکنین؟

ممنون میشم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کپول ویتامین E ؟🤔

من دارچین و عسل زدم نشد🧐

با اینکه دارچین تنده🧐

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

لطفا گزارش بزنید دوستان

لایک کنید صلوات بفرستم❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5738660/فاتحه-بفرستین-براتون-صلوات-میفرستم

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
🤔🤔🤔🤔

سربه سرش میزارم خو زیاد توزیح دادهخ

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2740

سلام یه کار اینترنتی عالی واستون آوردم بدون دردسر با ساعت کاری دلخواه از ماهی چهارصد تا حتی پنج شش میلیون دربیاری شرکت کاملا قانونی دارای مجوز هست 

برای اطلاعات بیشتر به آیدی   تلگرام زیر پیام بدید شما حتما پیام بدید صبح که آنلاین میشم جوابتومیدم ممنون parmmoh@

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
ای بابا اینقدر بدم میاد هی میان گیر میدن کاراگاه بازی در میارن خب اوکی شماها خیلی باهوشین میفهمین ول ...

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

بچه ها گلیسیرین هم شب بزنید صب لبتون باد مکینه

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر