2733
2739
بهش بگو اگ ب صلاحت برگرده خدا مارو بیشتر از هر کسی دوس داره تا حالا شده ی کاری انجام بدی مث ی اثر ه ...

مننون عزیزدلم از حرفات❤

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسش دارم خودش انشاالله کمگم کنه

شک نکن کی عاشق تر  از خدا ب بنده هاش 

خدایی ک لحظه هایی رو همراهت بوده ک هیچکس کنارت نبوده 

کنار ترس هات بهت امنیت داده وقت بی قراری ارومت کرده ،

اگر هم حاجتی داری براورده نمیشه بدون قطعا قطعا حکمتی داره عقل محدود انسان نمی تونه نا محدود رو درک کنه 

خیلی عاشقمونه ب خودش قسم ولی ماییم ک عاشقش نیستیم 💔

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2731
مننون عزیزدلم از حرفات❤

قربونت از خدا برات بهترینا رو میخوام❤🌸

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
شک نکن کی عاشق تر  از خدا ب بنده هاش  خدایی ک لحظه هایی رو همراهت بوده ک هیچکس کنارت نبود ...

حتما حکمتی داره درسته دعا کن خدا حاجتمو بده اگه نمیده راضی شم به رضای خودش

2738
قربونت از خدا برات بهترینا رو میخوام❤🌸

مواظب مهربونیات باش🌹

سوره عبس وضحی بخون واسه من جواب داد انشالا حاجت بگیری

میشه بدونم حاجتت چی بود عزیزم

حتما حکمتی داره درسته دعا کن خدا حاجتمو بده اگه نمیده راضی شم به رضای خودش

حتما برات دعا میکنم و

بهترین ها رو برات ارزو میکنم 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
حتما برات دعا میکنم و بهترین ها رو برات ارزو میکنم 

ممنون‌گلم

2706