2737
2739
عنوان

دخترا بنظرتون اینجوری لاغر میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دیر جواب میگیری اینجوری پس یدفعه واکنشی نداشته باشی چون شاید به ماه اول تاثیری زیاد نبینی !&nbs ...

واقعا بنظرت چکار کنم؟اگر نتونم وزنم بیارم پایین مجبور میشم عمل کنم تو پام خون لخته میشه 

2731
2738
واقعا بنظرت چکار کنم؟اگر نتونم وزنم بیارم پایین مجبور میشم عمل کنم تو پام خون لخته میشه 

من میخام رژیم بگیرم ک حداقل ماهی ۵ الی ۶ کم کنم خاستی بیا درخاست بده بهت بگم چیا بخوری زود جواب بگیری چون من هرشب برای لاغری تحقیق میکنم تونستم ۲۵ کیلو هم کم کنم 

چرالخته میشه

با این که وزنم زیاد نیست اما روم پاهام پره یمدت خیلی درد میکرد رگ های سبز واریس هم درومده دکتر گفت حتما باید لاغر کنی وگرنه عمل میکنیم ببین یجوری درد میکنه قدم نمیتونم بردارم البته هرازگاهی

چای سبز تو وعده عصر لاغر کننده است.مجازش روزی سه لیوان.با دارچین و زنجبیل و گل محمدی دم کن.یا با چای ترش.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2706