2733
2739
عنوان

مادرم خیلی بداخلاق دیگ شورشو دراورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان داداشت خوب شد؟ با حرف شما مامانت خودشو کنترل کرد؟ جو خونه آرامتر شد یا متشنج تر؟

میفهمم چی میگین. ولی بخدا داره از حد میگذرونه پدرمو انداخته ب جون ما همه چی خرابه. 

2738
همه تون برید پیش دکتر روانپزشک باور کن ب قصد توهین نگفتم اصلا مامانتم حالش بهتر میشه برادرتم

بهتر نمیشه این زن تمام فامیل بهم زده. من میفعمم مادری ک بچه شو گذاشت پشت در مادر نیست. 

ن شما تو زندگی ما نیستین😓 من تشخیص میدم ولی این زن شورشو دارورده مادر نیست. 

عزیزم کاملا میفهمم چی میگی 

مامانتم احتیاج به دکتر داره به نظرم منشا افسردگی داداشتم همینه 

یکی از دوستای منم همینجوری بودن کلا خانواده بهم ریخته پدرشون عصبی شده بود بعد دور از جون مادر شما مامانشو بستری کردن بهتر شد اومد خونه بعد ی مدت کوتاهی فوت شد،دووووورررر از جون مادر شما ولی از وقتی مامانشون نیست همشون خوب شدن حتی باباش انقدر اروم شده 

حالا شمام مشکل مامانتونو جدی بگیرید خدا به همتون ۱۲۰ سال عمر بده خوش و خرم کنار هم باشید 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

مامان منم هم میزنه هم زبون تیزی داره ولی چیکار کنم به هرکی اعتراض کنم تف سربالاس فوق العاده بی منطقه جوری ک اگ کامانم نبود ترجیح میدادم هیچوقت و هیچ جا باهاش هم کلام نشم پدرمم فوت کرده و مهم ترین مسائل زندگیم دست اون وداداشمه ک یه سال ازم کوچیکتره 

امسال مارو کسی درک‌نمیکنه چون طرف حسابمون زاییدتمون بقیه میگن حق گردنت داره 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
بهتر نمیشه این زن تمام فامیل بهم زده. من میفعمم مادری ک بچه شو گذاشت پشت در مادر نیست.  

عزیزدلم منم مادرم و عاشق بچمم

ولی بفهمم یه روز دست روم بلندمیکنه منم میذارمش پشت در

ببخشید اینو میگم ولی رفتار هیچکدومتون نرمال نیست

یه دوره برید مشاور وروانپزشک بهتر میشید قطعا

برای همه تون از خدا آرامش میخوام برای خودمم البته

مادرت هرچقدرم بد باشه حق نداشتی روش دست بلند کنی سرزنش میکنم چون الان لایقشی!!  برو ازش عذر خو ...

واقا فازتون چیه که تو هر شرایطی حق و ب مادر میدین؟

مگه بچه ها دل ندارن ؟

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
2706