2733
2734

واقعا دیگ غیرقابل تحمل شده الان داشت با خواهر برادر کوچیکترم دعوا میکرد الکی .... گیر بیخود. داداش من افسردگی داره چند بار گفتم هیچی نگو بسته دیگه ب خودم پرید منم جوایش دادم اومد سمتم یکی زد تو کمرم این چندمین باره دستش هرز میره. من بچه نیستم ۲۷ سالمه. منم یکی زدم تو دستش دوباره زدم دوباره زدمش..... دستم درد گرفتع خیلی محکم زد من بیشتر هلش دادم عقب. نکران داداشمم ک اصلا مراعاتش نمیکنن. کار من بد بود عذاب وحدان گرفتم. بعد شزوع کرد ک هیشکی تو رو نمیگیره ترشیده فلان .... عداب وحدان گرفتم ب نظرم دلشو شکوندم

چرا اینقد گیرع؟

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرت هرچقدرم بد باشه حق نداشتی روش دست بلند کنی سرزنش میکنم چون الان لایقشی!! 

برو ازش عذر خواهی کن! 

نگران برادرتی ببرش پیش روانشناس یه طوری سعی کن کمتر جلو چشم مادرت باشه! تا مادرت کمتر گیر بده 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2728

نباید بزنی در بدترین شرایط حتی.گاهی یک اخم ب پدر مادر انسان را در زندگی صد سال عقب میندازد.اینو یه بزرگی گفته.البته اگر معتقدین

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

افسردگی داداستو میبینی ولی شاید مادرتم مشکل داذه ک گیر میده ساید اونم واقعا خسته شده از این همه بار مریصی و نمیدونم مجردی شما و هزار فکر و خیال دیگه بهتره ب جای اینکه دست روش بلند کنی  دستشو بگیری

2740
افسردگی داداستو میبینی ولی شاید مادرتم مشکل داذه ک گیر میده ساید اونم واقعا خسته شده از این همه بار ...

اون همیشه همین شکلی بود. هیچ وقت مجبت نکرد بهت میگم روسریمو میگیره میگه میخام خفه ات کنم اخه اینو چیکارش باید کرد خب دستش هرز داره میره 

وای مامانته نباید دس روش بلند کنی یا حتی هولش بدی اگه خدایی نکرده یروز از دستش بدی همین ی بار که اینکارو کردی دیونت میکنه هرطور شده از دلش دربیار یوقت دلش نشکنه

اون همیشه همین شکلی بود. هیچ وقت مجبت نکرد بهت میگم روسریمو میگیره میگه میخام خفه ات کنم اخه اینو چی ...

خیلی راحت میتونستی دخالت نکنی تا نه کتک بخوری نه کتک بزنی

حرف شما اوضاع رو بهتر کرد؟ نه بلکه دعوا بزرگتر شد

2706