2733
2739
عنوان

بچه ها یک خواب عجیب دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 39 پست
معبر نیستم  ان شاالله تعبیرش خیر باشه

ان شالله 

ولی از صبح خیلی نگرانم 

میگم نکنه حجابم یا نمازم موردی داره که همچسن خوابی دیدم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر باشه حالا چه اصراری برای تعبیرش داری؟ انشالله خیره به خدا بسپر

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
چرا جدیدا خواب معنوی می بینید تو سایت 

من اصلا خوابام رو یادم نمیمونه ولی در عجبم این چه خپابی بود که دیدم و یادمم مونده

فکر میکنم چون یادم مونده یک پیامی برام داشته

2740
خیر باشه حالا چه اصراری برای تعبیرش داری؟ انشالله خیره به خدا بسپر

چون خوابام اصلا یادم نمیمونه حس میکنم این خواب برام پیامی داشته که اینقدر با جزییات یادمه

چون خوابام اصلا یادم نمیمونه حس میکنم این خواب برام پیامی داشته که اینقدر با جزییات یادمه

عزیزم ظاهرا تعبیر بدی نداره 

هم نماز خوندی هم تو یه مکان مقدس بودی 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
حضرت یوسف چندتا خواب روتعبیرکرد تعبیرنداره؟خواب خودش هم تعبیرشد

زمان حضرت یوسف ی زمانی بود الان ی زمانی 

اون موقع به مصلحت خدا ی خواب میدیدن و تعبیر میکردن به اذن خدا الان خودمونو با حضرت یوسف مقایسه کردی

دقیقا مثل خوابی که من دیدم امام رضا بابامو شفا داده بعد دو هفته بابام فوت کرد اگه تعبیر داشت بابای من الان زیر ی خروار خاک نبود