2733
2734
عنوان

بچه ها یک خواب عجیب دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 39 پست
عزیزم ظاهرا تعبیر بدی نداره  هم نماز خوندی هم تو یه مکان مقدس بودی

اینکه حجاب نداشتم درصورتی که محجبه ام و اینکه رو سجاده نماز نخوندم برام خیلی عجیبه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان حضرت یوسف ی زمانی بود الان ی زمانی  اون موقع به مصلحت خدا ی خواب میدیدن و تعبیر میکردن به ...

خدارحتشون کنه عزیزم‌

من فقط میدونم خوابونبایدتعریف کرد چون میگن خوب نیست

فقط باید سریع گفت خیر ان شاالله

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2728
اینکه حجاب نداشتم درصورتی که محجبه ام و اینکه رو سجاده نماز نخوندم برام خیلی عجیبه

عزیزم من خوابایی دیدم که کاملا واقعی به نظر میرسید اگه تعریف کنمو اتفاقای بعدشم بشنوی تعجب میکنی خودت چون کاملا مثلا تعبیرش واضح بود ذهنتو درگیر نکن  هیچی نیست

خدارحتشون کنه عزیزم‌ من فقط میدونم خوابونبایدتعریف کرد چون میگن خوب نیست فقط باید سریع گفت خیر ان ...

واسه هیچ کس نگفتم فقط ذوقشو داشتم که بابام خوب میشه ولی اینجوری شد من تا حالا هیچ خوابیم تعبیر نشده

عزیزم من خوابایی دیدم که کاملا واقعی به نظر میرسید اگه تعریف کنمو اتفاقای بعدشم بشنوی تعجب میکنی خود ...

انشالله که خیره

برام تلنگر شد یکم بیشتر حواسم به نماز و حجابم باشه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2740
واسه هیچ کس نگفتم فقط ذوقشو داشتم که بابام خوب میشه ولی اینجوری شد من تا حالا هیچ خوابیم تعبیر نشده

عزیطم.😘😘میدونم‌خانومی کلی گفتم

خواب ساعت داره مثلا بعضی ساعات کلامردود

بعضی ماه ها کلا برعکس وبایدصدقه داد.

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
من اصلا خوابام رو یادم نمیمونه ولی در عجبم این چه خپابی بود که دیدم و یادمم مونده فکر میکنم چون یاد ...

انشالله که خیر باشه

من فکر میکنم معنی خواب میتونه این باشه که نیتتون رو برای خدا خالص کنید

البته جسارت نباشه این برداشت من بود

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)