2733
2739
عنوان

گیر افتادم بین مامانم و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 86 پست
😂😂😂بسیار نیکو عمل کردی 

بسیار....البته شوهرم ده درصد از کارای بدشو جبران نکردم 

مثلا به مادرم فوش ناموسی میداد پدرم میشنید همون لحظه اما بخاطر زندگی من هیچی نمیگفت

یا حاملگی منو میزد...اه اه باز یادش افتادم.گم شه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
چ خشن🥴

من ادم رُکی هستم تعارف و رودربایستی پدر زندگی ایرانیا رو دراورده من هیچ وقت با این مسایل میونه خوبی ندارم شاید بد باشه ولی با ۳۰ سال سن به ارامش کامل تو زندگیم رسیدم و ادمهایی که مزاحم زندگیم بودن و حذف کردم چون زندگی کوتاه ارزش نداره بخاطر ادمهایی که نمیخوان خوشحالیتو ببینن هدر بدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیار....البته شوهرم ده درصد از کارای بدشو جبران نکردم  مثلا به مادرم فوش ناموسی میداد پدرم ...

بمیییرم برات😔چ بد حالا چرا تو حاملگی،ولی دیگ بهش فک نکن عزیزم بهم میریزی

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
من ادم رُکی هستم تعارف و رودربایستی پدر زندگی ایرانیا رو دراورده من هیچ وقت با این مسایل میونه خوبی ...

👌👌👌👏👏👏👏👏آفرین عزیزم واقعا درست میگی و کاش همه بتونن اینطوری زندگی کنن و لحظه های زندگیشونو هدر ندن 

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2728
بمیییرم برات😔چ بد حالا چرا تو حاملگی،ولی دیگ بهش فک نکن عزیزم بهم میریزی

خدا نکنه عزیزم زنده باشی🧡❤❤❤

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
خدا نکنه عزیزم زنده باشی🧡❤❤❤

ان شاالله ازین ب بعد پرباشی از آرامش و خوشبختی🙏🙏🙏❤❤❤

👌👌👌👏👏👏👏👏آفرین عزیزم واقعا درست میگی و کاش همه بتونن اینطوری زندگی کنن و لحظه های زندگیشونو ه ...

خیلی اسونه اولش خیلیها ناراحت میشن ولی کم کم یاد میگرن حریم خصوصی چی . حد و مرز هاشون چقدره و یا از چه کاری بدت میاد خودشونو یا وفق میدن یا حذف میکنن  و به ارامشب میرسی میبینی فقط اونهایی که دوستت دارن واقعا سعی کردن رعایت کنن و دورت میمونن همون فدر هم از خودت ارامش  و صداقت میبینن و اونها هم لذت میبرن 

2738
خیلی اسونه اولش خیلیها ناراحت میشن ولی کم کم یاد میگرن حریم خصوصی چی . حد و مرز هاشون چقدره و یا از ...

اره عزیزم واقعا حرفات درست و منطقیه منم الان چند وقته دارم با همین روش قشنگ و اروم زندگی میکنم،فقطم تو این راه خانواده باهام میمونن چون اونان ک از ته دل خوشبختیمو میخوان،من ی بار ب خاطر بقیه نابود شدم ولی الان دیگ اجازه نمیدم،مثلا ی موضوع کوچیک،شوهرم زیاد معاشرتی و اهل مهمانی رفتن نیست،خونه بابام اینا ماهی ی بار میریم باهم،ولی من خودم همه روز اونجام چون همسایه دیوار ب دیوارشونم،بابام هی اصرار میکرد چون نزدیک همیم زود ب زود با شوهرم برم اونجا،اوایل ب شوهرم میگفتم شوهرم میگف من خونه راحتترم زیاد نمیومد،دیدم پدرم همش میگه بهم بهش گفتم باباجون اگ من واقعا دختر شمام و واقعا خوشبختیه من خوشبختیه شماس ازین اخلاق دست بکش،ب خاطر اصرارت من بایدبا شوهرم بحث کنم وارامشمون بهم میخوره،کاری ب اومدنمون نداشته باشین و بذارین من تو خونم ارامش داشته باشم،با همون ی حرفم پدرم قانع شد دیگم هیچی نمیگ

مامان شما هیچ چیز بدی نگفته بنظرم که بخواد بعدش همسرت این حرفارو بزنه ظرفیت همسرتون خیلی خیلی پایینه و این نشونه خوبیه که شما بفهمید با چه کسی قرار زندگی کنید کسی که سر همچین موضوعی عصابی بشه و دعوا راه بندازه خیلی راحت بی احترامی کنه و هرچیزی و به خانوادش بگه و پدر و مادرش بخوان همه جا دنبال مشکلش باشن یکم جای فکر کنه البته ببخشید دوست عزیزم اینجا جای تبادل نظر و این نظر منه