2733
2739
عنوان

حق با کیه؟؟؟ +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3699 بازدید | 155 پست
22 سال برای ازدواج زوده درست ولی دیگه این رفتار بنظرم برای 22 سال زیادی خامه..  تجربه اولته؟ ق ...

من ۲۲ ایشون۲۵

درسته واقعااا حق میدم تو این مدت رو خودم کار کردم موقع قهر کردنا نرم دنبالش ولی دلم نمیتونه...ولی از طرفی میتررسم خیلیییی هاا...میترسم قهرکردنامون طول بکشه که من بیزارم،البته هنوز امتحان نکردماا ؛ببینم بلکه جواب داد...ممنون از راهنماییت عزیزم😘

_ این کفشت زشته + اره میدونم همه میگن _ اگه میدونی چرا میپوشی؟؟ + راحتی من مهمه یا حرف مردم؟!!؟!😊
خوب شما هی ن اوردید اونا به دل گرفتن شاید حس کردن نمیخوای تو جمعشون باشی ازت دور شدن  ولی اگر د ...

درسته

_ این کفشت زشته + اره میدونم همه میگن _ اگه میدونی چرا میپوشی؟؟ + راحتی من مهمه یا حرف مردم؟!!؟!😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسکرین فرستادم ولی چشم بازم میذارم

بی بلا 💚

اسی کل ماجرا رو خوندم..‌‌...ببین اول که بع نظرم جفت تون مقصرین البته تو یکم بیشتر 

این که بهش شک کنی خیلی بده....فک کن نامزدت به تو شک میکنه، دقیقا اونم همین حال رو بهش دست میده 

بی بلا 💚 اسی کل ماجرا رو خوندم..‌‌...ببین اول که بع نظرم جفت تون مقصرین البته تو یکم بیشتر  ...

درسته میدونم مقصرم

ولی خب اونم بی محلی کرد به من

میگم دیگه اینجور شکاک نباشم قصیه حله؟؟چیزای دیگه بفکرش نمیاد که

2738

بعد اینکه همیشه سعی کن یه قسمتی از خودت رو برا خودت نگه داری ،این جوری براش عزیز تری (نمیگم کلا ولش کن و اینا ...منظورم اینه تعادل رعایت بشه).....اینکه طرفو ایقد تحت فشار بذاری و کنترل کنی خوب نیست مخصوصا مردا که خیلی بدشون میاد 

بعد اینکه همیشه سعی کن یه قسمتی از خودت رو برا خودت نگه داری ،این جوری براش عزیز تری (نمیگم کلا ولش ...

دررسته وااقعااااا کاملاا درسته

فقط باید رو خودم کار کنم همین 😑

درسته میدونم مقصرم ولی خب اونم بی محلی کرد به من میگم دیگه اینجور شکاک نباشم قصیه حله؟؟چیزای دیگه ...

بیشتر قضیه به خاطر شکاکی و حساسیت بیش از حده

مثلا دیدی طرف صبح بخیر نمیگه...تو اول پیام بده که "بع رسم عادت صبح بخیر "اینجوری میفهمه 

دیگه اینکه همیشه هم واسه آشتی پیش قدم نشو....صبر کن اونم بیاد ...اینو واسه زندگی بعدتون میگم 

بیشتر قضیه به خاطر شکاکی و حساسیت بیش از حده مثلا دیدی طرف صبح بخیر نمیگه...تو اول پیام بده که "بع ...

بحث کی اول صبح بخیر میگه نیس؛من تاحالا انقدر ندیده بودم بیمحلی کنه برا همین کفری شدم

دررسته وااقعااااا کاملاا درسته فقط باید رو خودم کار کنم همین 😑

میتونی عزیزم ....چون اولشه یکم حساسی کم کم درست میشه 

کم کم با رفتارت جوری جذبش کن که نامزدت بترسه از دستت بده....نه تو فقط وابستش باشی

میتونی عزیزم ....چون اولشه یکم حساسی کم کم درست میشه  کم کم با رفتارت جوری جذبش کن که نامزدت ب ...

اره یه دو سه بار دیدم مثلا قهر بودیم یهو خوابم برده اون پیام داده منم جواب ندادم ترسیده بود انقدر پیام میدا زنگ میزد😅 ولی خب بعضی وقتا دلم نمیاد که باید روش کار کنم

ممنون از راهنمایت عزیزم😘

2706