2733
2734
عنوان

حق با کیه؟؟؟ +اسکرین

3699 بازدید | 155 پست

من با نامزدم ۱ونیم ساله باهم هسیم،خدارو شکر ازش راضیم؛البته خب مثل همه مردا یه بد خلقی هایی داره اینم اینه که دوست نداره فکرای منفی کنم چه درمورد اون چه در مورد زندگیمون

اون کارش یجوریه چن روز پشت سر هم۲۴ ساعته تو کاره وقتایی که حوصله نداره کافیه بگی چت شده حالت خوب نیس زود بهش برمیخوره 

یااینکه بعضی وقتا دیر ج میده به شوخی یا از رو حرص بگم :خوش میگذره ؛با کی میحرفیدی از این حرفا زوود بهش برمیخوره

دیشب بهش گفتم تو چت شده اینقدر سرد شدی(البته دو سه روز بود اینجور میشد همیشه چن روز مونده به مرخصیش اینجور میشه) از حرص بهش گفتم نکنه خوشت نمیاد از من با کسه دیگه سرگرمی اره؟؟ نگو اقااا جوش اورد نوشت واقعا که ؛میبینی کار دارم همیشه فقط بعد میای این چرته و پرتا رو تحویل من میدی ؛ برو هر وقت حالمو پرسیدی من میپرسم😑

...

_ این کفشت زشته + اره میدونم همه میگن _ اگه میدونی چرا میپوشی؟؟ + راحتی من مهمه یا حرف مردم؟!!؟!😊

اخ جون

عشق اسکرینم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😐😐😐😐😐

😂کوفت

خو اسکرین دوس🥺😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

دوسال بعد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
😂کوفت خو اسکرین دوس🥺😂

خوشم میاد ازت

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

دیگه هر چقدر پیام دادم زنگ زدم جواب نداد بعد چهار ساعت موقع خواب یه شب بخیر ب و س ب و س نوشت تمام ...منم پیام دادم چون قول داده بودیم بهم همیشه شب بخیر بگیم منم پیام دادم( شب بخیر البته سوء تفاهم نشه برات😑) هیچی تمام

فردا صب دیدم صبح بخیر نگفته قاطی کردم رفتم با شماره خونمون زنگ زدم بهش زودبرداشت بعد با گریه هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم قط کردم 😑

بیچاره نمیدونس تا این حد حالم بد میشه ،یه اخلاقش اینه برا اینکه حرصمو دربیاره /مثلا قهر میکنه ببینه من چقدر دوسش دارم میام سمتش چی میگم،من بگم نگم بعد سه چهار ساعت میومد مثلا غر بزنه بعد اشتی کنیم /بعد پیام داد بهم که اسکرین رو میذارم براتون،و بعد ادامه ماجرا که اشتی کردیم

حالا من مقصر بودم یا اون😕

_ این کفشت زشته + اره میدونم همه میگن _ اگه میدونی چرا میپوشی؟؟ + راحتی من مهمه یا حرف مردم؟!!؟!😊
اونم تورو دوس پایدار

کوفت مارمول

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2706