2737
2739
عنوان

داداشم روانیم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 44 پست

چقدر دقیقا شبیه من هستی منم هم از دست داداشم می خواستم تاپیک بزنم😑داداش من یک سال و نه ماه ازم کوچک تره و همین باعث شده که بخواد خودش رو با من در یک سطح حساب کنه.من ۱۷سالمه و اون۱۵و خورده ای.همش قلدری می کنه .می گن این مال منه .چرا همش گوشی دستته .چرا کتاب های کمکت پرسید رو نمی خونی؟

چرا لاک می خری؟اصلا یک وضعیه .مامان و بابام هیچی بهش نمی گن.خیلی هم بی تربیت شده از وقتی مدرسه ها بسته شدن ایشون گیر داداش بیش تر شده.نمی دونم چیکار کنم از دستش.همیشه هم من باید کوتاه بیام😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا برادر کوچیک داشتن سخته. بهتره بهش بگی در طول روز مثلا دو ساعت وقت داری بازی کنی. ساعت هارو از قب ...

اونوقت شب که میشه و بابام از سر کار میاد میگه من بازی نکردم مادرمم هپ هیچی نمیگه که اون داره دروغ میگه

2731
چقدر دقیقا شبیه من هستی منم هم از دست داداشم می خواستم تاپیک بزنم😑داداش من یک سال و نه ماه ازم کوچک ...

از دست آدمی زاد کاری برنماد فقط خدا کمکت کنه البته اونم جلو اینا کم میاده

اونوقت شب که میشه و بابام از سر کار میاد میگه من بازی نکردم مادرمم هپ هیچی نمیگه که اون داره دروغ می ...

اگه هدفت جدیه واقعا شبا وقتی میخوابه کار کن. یا به موبایلت گیم بزن با اون بازی کنه.

دلم تنگته. خیلی😭😭😭 کاش خبر بدی از خودت😔
2738
اگه هدفت جدیه واقعا شبا وقتی میخوابه کار کن. یا به موبایلت گیم بزن با اون بازی کنه.

آخه میگه فقط اون بازی که تو کامپیوتر هست تازه مادرم نمیزاره شب کار کنم چون همون طور که گفتم فکر میکنه که دارم بازی میکنم

از دست آدمی زاد کاری برنماد فقط خدا کمکت کنه البته اونم جلو اینا کم میاده

فقط دارم روزشمار می کنم که بخونم یک دانشگاه خوبی قبول بشم از دست این راحت بشم.ولی می ترسم اون جا هم ولم نکنه

2706