2737
2739
عنوان

داداشم روانیم کرده

361 بازدید | 44 پست

سلام

یه براد کوچک تر از خودم دارم که تازه ۹ سالش شده منم ۱۸ سالمه

من برنامه نویسی میکنم و بعضی وقت ها هم بازی میکنم خب منم دل دارم آدمم دیگه

برادرمم هم بازی میکنه

تا اینجا همه چی خوبه تا وقتی که من شروع میکنم به برنامه نویسی برادرمم تا میبینه که من دارم برنامه نویسی میکنم میگه بده من بازی کنم با اینکه یک ساعت پیش بازی کرده منم میگم الان کار دارم بزار ۱۰ دقیقه دیگه ولی اینقدر گریه و زاری راه میندازه که هم مادرم هم پدرم شروع میکنن به من فحش بدن و نفرینم کنن که چرا بهش نمیدی بازی کنه و کلا گند میزنن تو اعصاب من

خب من هنوز نمیتونم با برنامه نویسیم پول در بیارم و مادرمم هم وقتی که من برنامه نویسی میکنم فکر میکنه که دارم بازی میکنم وقتی هم که بهش میگم بیا ببین دارم چیکار میکنم نمیاد اما اگه من برم بازی کنم کل خانواده با همسایه ها میان تو اتاقم و بزی من رو تماشا میکنن و فکر میکنن که من همش بازی میکنم 

شما بگید من چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق داری باید به مامانت توضیح بدی که چی کار میکنی تا متوجه بشه

آخه گوش نمیده که کلا وقتی من حرف میزنم میگه ساکت الان من کار دارم یا مسخرم میکنه و میگه مگه تو بچه ای که بازی میکنی

2738

حق داری 

باید با برادرت بشینید و برای تایمی که کامپیوتر دستتونه زمانبندی مشخص کنید 

احتمالا تا لپ تاپ رو دست تو میبینه یادش میوفته بازی کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
حق داری باید به مامانت توضیح بدی که چی کار میکنی تا متوجه بشه

خب توضیح داده نمیان میگه بزرگ تر بشی روت حساب باز میکنن الان فک میکنن کوچیکی حل میشه غصه نخور 😂😂😂

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2706