2733
2734
من5سال گرفتارش هستم قرص هم نمیخورم ولی ول کن نیست هر دکتر، طب، سنتی، طب اسلامی رفتم نتیجه نذاشت کهیر ...

منم   

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا
دکتر نرفتی؟نرفتی ازمایش ندادی؟ من میخوام برم دکتر یه ازمایش کامل بنویسه ببینم چمه  چند روزه خی ...

من آزمایش کبد تیروئید خون دادم هیچ نشون نداد حالا شنیدم میگن از کبد هست ممکنه میکروبی داخل کبد باشه آزمایش نشون نمیده  من چندتا دکتر آلرژی رفتم تست دادم، 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من یه بار رفتم طب سنتی گفتش راحت تا 7 سال همراهته بعد خود بخود از بین میره.  من تقریبا 5 سال ازش رفته.  یه دوسال دیگم تحمل میکنم. 

پناه برخدا ،ببینیم چی میشه

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا
من آزمایش کبد تیروئید خون دادم هیچ نشون نداد حالا شنیدم میگن از کبد هست ممکنه میکروبی داخل کبد باشه ...

منم شنیدم به کبد ربط داره

شاهتره و کاسنی برای پاکسازی کبده شنیدم خوبه میخوام بگیرم امتحان کنم

2731
منم شنیدم به کبد ربط داره شاهتره و کاسنی برای پاکسازی کبده شنیدم خوبه میخوام بگیرم امتحان کنم

حجامتم انجام بده.  تا چندوقت خیلی بهتر میشی.  الان ک شدیده برو اول حجامت انجام بده 

۷سااال😭😭😭 مال من دو سالش رفته

حالا اون ی چیزی گفت. ان شاالله زود زود خوب میشی

شمام کهیر مزمن داری؟

آزمایش اینام ول کن همش بیخودیه و پول خرج کردن.  من حتی کلنیک مخصوص آلرژی تو تهرانم رفتم هیچ کاری برام نکردن.  گفت فقط با دارو میشه کمی کمش کرد. اونم بعد ی مدت دیگه بدنت مقاوم میشه. تست هم گفت بده ولی پنجاه پنجاهه.  هزینشم خیلی زیاد بود. بنظرم اول برو یه حجامت دوبل انجام بده بعدشم همون شاهتره و کاسنی رو بخور.  بیشتر کاهو بخور.  غذاهای فست فودی و تمام حساسیت آورارو قطع کن.  خیلی از لحاظ خوراک مراقبت کن ان شاالله بهتر میشی.  من اگه رعایت کنم خوبم.  ولی متاسفانه کمی شکمو هستم.  ب داروهای خشک کننده و کدیین هم حساسیت شدید نشون میدم.  کلا مراقبت زیادی میخواد.  یکی از آشناهای ما خیلی رعایت کرد خیییلی زود خوب شد

۷سااال😭😭😭 مال من دو سالش رفته

من درگیرشم دو روزه مجدد برگشته هر دوسال ی بار میاد ی چندماه درگیرم میکنه میره،و به حالت خیلی شدید من فکر کنم معده سرد دارم دلیلش اونه به هر دکتری هم میگم انگار رجز میخونم براش؛قرص تلفست ۱۸۰ بخورید کمی جلوگیری میکنه مخصوصا شبا نمیدونم چرا عود میکنه😭به احترام خانم فاطمه زهرا انشالله همگی خوب بشیم مرض بدیه

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
من درگیرشم دو روزه مجدد برگشته هر دوسال ی بار میاد ی چندماه درگیرم میکنه میره،و به حالت خیلی شدید من ...

دقیقا منم شبا انگار یکی بهش میگه پاشو پاشو شب شده بیفت بجونش . همون کارایی ک بالا گفتمو شمام انجام بدین ان شاالله کمتر میشه.  پناهمون به خدا و حضرت فاطمه (س) خودش 

دقیقا منم شبا انگار یکی بهش میگه پاشو پاشو شب شده بیفت بجونش . همون کارایی ک بالا گفتمو شمام انجام ب ...

علتش و خودمون باید کشف کنیم منم فست فود خوردم ی روز قبلش البته روز بعدش کل بدنم کهیر زد خدا خودش رحم کنه،انشالله شماهم زودتر خوب بشید منم میخوام فردا ساهتره و کاسنی و بگیرم بخورم ی بار حدود سال ۸۶ این اتفاق افتاد برام با کاسنی و ساهتره خوب شدم یادمه یک ماه هر روز صبحا میخوردم😍

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
منم شنیدم به کبد ربط داره شاهتره و کاسنی برای پاکسازی کبده شنیدم خوبه میخوام بگیرم امتحان کنم

من شاتره زیاد خوردم امیدوارم برای شما نتیجه بده

اعصاب هم دخیله ا من چند مدتیه بسیار عصبی و مر از تنش و استرس بودم اونم سعله میزنه به این بیماری

درسته منم موقعی که عصبی میشم مبزنه بیرون یا تو چمن اگه برم مصیبت دارم 

2706