2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه 

من ۷سال کهیر وحشتناک داشتم هیچ دکتری نمیفهمید چمه.یه بار یه دکتری بهم گفت قرص جلوگیریتو قطع کن بهت نمیسازه  الانم فقققط کارم شده دعا به جونه دکتره شما هم شاید حساسیت داری به داروی خاصی

2738
شمام کهیر مزمن داری؟

من هرشب موقع خواب تمام بدنم ب خارش میفته، ولی پاهام کهیر میزنه، ب نظرم خونم آلوده شده یا چی میگن صفرا و سودا زیاد شده، ی مدت سرکه انگبین میخوردم بهتربودم 

من ۷سال کهیر وحشتناک داشتم هیچ دکتری نمیفهمید چمه.یه بار یه دکتری بهم گفت قرص جلوگیریتو قطع کن بهت ن ...

منم یه بار قرص اورژانسی خوردم خیلی کهیرام بیشتر شد رو صورتم پر شده بود

من هرشب موقع خواب تمام بدنم ب خارش میفته، ولی پاهام کهیر میزنه، ب نظرم خونم آلوده شده یا چی میگن صفر ...

دکتر نرفتی؟نرفتی ازمایش ندادی؟ من میخوام برم دکتر یه ازمایش کامل بنویسه ببینم چمه 

چند روزه خیلی زیاد شده قرصم خوردم تاثیر نداشت

من ۷سال کهیر وحشتناک داشتم هیچ دکتری نمیفهمید چمه.یه بار یه دکتری بهم گفت قرص جلوگیریتو قطع کن بهت ن ...

دقیقا بعد چند وقت خوب شدی.  من 4 ساله یکسره کهیر دارم.  الان 3 ماهه قطع کردم ال دی رو ولی هنوز بازم میزنم.  منم خسته شدم واقعا.  خواب و خوراکو گرفته ازم

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا

من5سال گرفتارش هستم قرص هم نمیخورم ولی ول کن نیست هر دکتر، طب، سنتی، طب اسلامی رفتم نتیجه نذاشت کهیر وخارش دارم

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2706