2737
2739
عنوان

زشته به معرف ازدواجم بگم میخوام چند وقت خودم با پسره آشنا بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 33 پست
بنطرم همین حرفارو کوتاه تر به اون واسطه بگو بگو به خاطر فوت خواهرزاده ام شرایط خونه مساعد نیست اگر ...

نه واسطه و نه خاستگار، درک نمیکنن

تو درک میکنی.. ممکنه آدم خوبی باشه ولی اینارو تاحالا ندیده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست دارم باش آشنا بشم، شرایطش خوبه. یعنی خواهرم تو خواستگاریم نباشه؟ وای حتی نمی تونم تصورش کنم ...

اين ك اسمش خاستگاري نيست دفعه اول بيان

اصلا خيلي هم زشت هست جلسه اول هنوز خبري نيست خاهرت بياد   فقط پدر مادرت

اگه بتوني بذاري بيان خونه خيلي بهتر هست

2731
2740
فعلا به عقد فکر نمی کنم. راستش اول باید بشناسمش. ولی با توجه به شرایطم فعلا باید آشنایی قبل از خواس ...

خب آره آشنایی قبلش خوبه من خودمم هفت ماه نشون بودم تاعقدکردم وآشنایی کامل داشتم بگیدبهشون این چندماه که مونده به سالگردباهم آشنایی داشته باشیم بعدعقداگرقسمتتون باشه شک نکنیدهرچقدرم طول بکشه آخرش قسمت خودتونه

عزیزم به نظرم خونواده باید خبر داشته باشن کمی صبر کن تا شرایط روحی خونواده خوب شه بعد خواستگاری انجام بشه الان ارتباطی نباشه بهتره چون شما خیلی مطمئن نیستید واقعا قصدشون ازدواج یا نه 

به نظرم ممکنه سو تفاهم پیش بیاد وقتی شما مطرح کنید

بگید با مادرتون تماس بگیرن مادرتون بگه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2706