2737
2734

بچه ها یه آقای مسنی از همکاران واسطه ازدواج من شدن.

خب فکر می کنم نرمالش اینه که الان من بگم بیان خواستگاری بعد زیر نظر خانواده ها چند ماه با هم مراوده کنیم و آشنا بشیم.

ولی یه مساله ای هست و اونم اینه که خواهر من اواخر اردیبهشت ماه پسر هشت ساله شو از دست داد😔😔😔 حال خانواده هنوز هم خوب نیست. خواهر و شوهرخواهرم هنوز حاضر نشدن لباس مشکی شون رو دربیارن و حال روحیشون داغونه، هنوزم هر هفته جلسات مشاوره دارن با روانشناس

اصلا شرایط جوری نیست که من خواستگار ببرم خونه. مگر اینکه بعد از سالگرد خواهرزاده ام ببرم. 

به احترام خواهرم باید تا سال صبر کنم. میشه به پسره یا به معرف بگم قضیه اینجوریه و چند ماه آشنا بشیم تا قبل از سال؟ یا ممکنه پسره و خانواده اش برداشت بدی بکنن و فکر کنن من خارج از چارچوب دارم رفتار می کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول از همه مصيبت وارده و تسليت ميگم خدمتتون

بنظرم ميتوني با مادرتون در ميون بذارين و بعد كه با مادرتون هماهنگ كردن 

جريان و بهشون بگن و ازشون بخواين چند وقتي اشنا بشين ولي به خواهرتون نگين

اينطوري بد هم برداشت نميشه فرصت اشنايي با خواستگار هم از بين نميره

اصلا ممكنه  باهاش اشنا بشي بعد يكي دو جلسه صحبت متوجه بشين انتخاب هم نيستين 

اگر با مادرتون درميون بذارين هم فرصت اشنايي از بين نميره هم احترام خواهرتون هم حفظ شده

خودت قصد ازدواج داری یان؟ اگه خودتم فکر میکنی امادگیشو نداری بگو من خاهرزادمو از دست دادم قصد ازدوا ...

من دوست دارم باش آشنا بشم، شرایطش خوبه.

یعنی خواهرم تو خواستگاریم نباشه؟ وای حتی نمی تونم تصورش کنم 

2738

فعلا بگید بیان نمیخوان که تورو عروس کنن سریع سریع بیان اگه خوشت اومد نشونی عقدی چیزی خواستن بکنن بگید بعد سال اگرم نپسندیدی که تموم میشه میره به معرفت بگو بیان چقدر سختش میکنی با مادرتم حرف بزن ببین صلاح رو تو چی میدونه

به مادرت بگو

بزار یه جلسه بیان خونتون

نزار خواهرت بفهمه عزیزم...

من لحظه ای که تاپیکتو دیدم درک نکردم...نه واسطه و نه خاستگارت درک نمیکنن

اوناهم آدمن.. خوب ولی کسی از دل کسی خبر نداره.

بزار بیان خونتون

بنطرم همین حرفارو کوتاه تر به اون واسطه بگو

بگو به خاطر فوت خواهرزاده ام شرایط خونه مساعد نیست اگر موافق باشن اول با خود پسر اشنابشیم بعد بیان خواستگاری

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
میتونین یک عقدساده بی هیچ چیزی تومحضرانجام بدیداگرموردمناسبی ممکنه ازدست بدیدبخاطرعقب انداختن وکارخی ...

فعلا به عقد فکر نمی کنم.

راستش اول باید بشناسمش. ولی با توجه به شرایطم فعلا باید آشنایی قبل از خواستگاری رسمی باشه

من دوست دارم باش آشنا بشم، شرایطش خوبه. یعنی خواهرم تو خواستگاریم نباشه؟ وای حتی نمی تونم تصورش کنم ...

چی میگی تو عزیزم

منم تو خاستگاریام خواهرام نبودن

جلسه اول کی هست؟؟؟

خودتون فقط

شاید اومد و تو نپسندیدی

2706