2733
2739
نمیدونم ولی چون پولش بالاست ریسکیه اگه رو دستت بمونه خیلی ضرر گیکنی صبر کن یکم پیجت بگیره بعد بخر از ...

چجوری پیجم بگیره ؟ یعنی فالوراش برن بالا ؟ چندتا فالور خوبه ؟

اخه تا جنسم نذاری که خیلی فالور نمیاد 

چجوری پیجم بگیره ؟ یعنی فالوراش برن بالا ؟ چندتا فالور خوبه ؟ اخه تا جنسم نذاری که خیلی فالور نمیاد ...

من خودمم نمیدونم😅😁

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالی دارین بپرسین کامل توضیح بدین که ایدتون چیه که راهنمایی کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

چجوری شروع کنم؟

پیج ندارم.کسی هم که نمیاد از پیجی که فالوور کم داره خرید کنه.اعتماد نمیکنن

میخواین درست حسابی کار کنین؟ چقد سرمایه دارین؟ چقد میتونین برای سایت و تبلیغات هزینه کنین؟

نه درست و حسابی نه! کار اصلیم این نیست ولی از بیکار موندن بدم میاد سایت فعلا نه اگه هزینه داشته باشه فعلا تو اینستا مثلا
با سی تومن میخوام شروع کنم اگه دیدم میتونم بیشترش میکنم

شاید خیلی اولش نتونم هزینه کنم ولی خب به همون مقدار توقعاتمم پایینه برای اول کار 

2731
میخواین درست حسابی کار کنین؟ چقد سرمایه دارین؟ چقد میتونین برای سایت و تبلیغات هزینه کنین؟

چندتا بلاگر هستن که شاید بدون هزینه پیجمو معرفی کنن و فالوراشونم زیاده البته معروف نیستن در حد خیلی زیادا ولی بالاخره فالوراشون بهشون اعتماد دارن 

نه درست و حسابی نه! کار اصلیم این نیست ولی از بیکار موندن بدم میاد سایت فعلا نه اگه هزینه داشته باشه ...

توصیه ای که بهتون دارم اینه اگه جدی نیستین کلا سمت این کار نیاین چون وقت انرژی و هزینه زیادی میطلبه

نکته خیلی مهمی که وحود داره خیلی از افراد مسائل رو مهم نمیدونن و فکر میکنن همین که یه پیج بزنن و چهار تا عکس بذارن سیل سفارش به سمتشون سرازیر میشه

اولین نکته اینه که به نظرم سیستم سفارش گیریتون رو ترکیبی از سفارش از طریق سایت + سفارش پیامکی (این کد رو به فلان شماره بفرست) باشه 

تمرکزتون رو روی پیج بذارید معرفی محصول و مشاوره دایرکت ثبت سفارش با سایت و سیستم پیامکی باشه که قشنگ بتونین روی سیستم حسابداری و فاکتور نظارت داشته باشین سفارش گیری از طریق دایرکت منسوخ شده (ما برای یه فروشگاه اینستاگرامی بزرگ این سیستم رو پیاده کردیم ولی چون از اول کاربر رو عادت داده بودن به سفارش توی دایرکت یکم سخت بود برای کاربراشون که جا بیفته این سیستم ولی بعد از جا افتادنش در آمدشون چند برابر شد حالا فک کن اگه از اول سیستم شفارشگیریشون درست بود چقد در آمد کسب میکردن)

خب بریم سراغ پیج

دو راه دارین یا پیج رو از صفر شروع کنین که برای کسب 10 کای اول خیلی باید وقت وهزینه صرف کنین اصلا و ابدا فالوور فیک نزنین که اینستا بدجور حساسه

یه پیج آماده از سایتای معتبر بخرین 10 20 کا باشه اوکیه بعد 10 تا پست با کیفیت منتشر کنین و بعدش شروع کنین به تبلیغ و تعامل با کاربر ها و کسب اعتمادشون

30 تومن برای شروع اوکیه به نظرم

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
چندتا بلاگر هستن که شاید بدون هزینه پیجمو معرفی کنن و فالوراشونم زیاده البته معروف نیستن در حد خیلی ...

کددم بلاگرا

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری شروع کنم؟ پیج ندارم.کسی هم که نمیاد از پیجی که فالوور کم داره خرید ...

توضیح دادم برای استارتر مطالعه کنین

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2738
توصیه ای که بهتون دارم اینه اگه جدی نیستین کلا سمت این کار نیاین چون وقت انرژی و هزینه زیادی میطلبه ...

ممنونم که اینقدر وقت گذاشتید
پیج 10 کا حدودا چقدر قیمت داره ؟
و این سیستمی که پیاده کردید برای یه پیج صفر چقدر هزینه میبره؟ سیستم جالبیه
برا پیج اینستا هم مثل سایت  میشه کاری کرد که مردم اعتماد کنن برای پول ریختن ؟ یه نشان مجوزی چیزی!؟
من نمیتونم تمام وقت وقتمو بذارم ولی یه نیروی کمکی اشنا دارم که وقتی خودم سرکارم کارا با اون باشه 

ممنونم که اینقدر وقت گذاشتید پیج 10 کا حدودا چقدر قیمت داره ؟ و این سیستمی که پیاده کردید برای یه پ ...

پیج 10 کا بین 500 تا 1 تومن

اون سیستمی که پیاده کردیم شامل طراحی سایت + گرفتن نماد اطمینان + درگاه بانکی + پنل بانکی + پشتیبانی 45 تومن به علاوه ماهی 1.5 تومن برای هزینه های پشتیبانی سرور و هزینه پنل پیامک و...

ممنونم شما خودتون پیج برا فروش سراغ دارید؟

نه متاسفانه

فقط خرید کردین ایمیل اکانت رو هم به همراه اکانت تحویل بگیرین

2706