2737
2734
عنوان

ماشینم شنود میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 63 پست
نه این چ حرفیه گلم بخاطر ی شنود اونم شاید اصلا گوش نکرده عزیزم. فکر طلاق نکن. من میگم بگو راستی ورژن ...

نمیدونم... یک ماه ه که نصب کرده و منم مدت زیادیه حالا بیشتر یا کمتر یادم نیست با کسی بیرون نرفتم که بخوام چیزی بگم 

مسئله اعتماد نیست بهم اعتماد داره مسئله بیشتر فکر کنم فضولی باشه.. آخه خودش زیاد حرف نمیزنه منم بخاط ...

خب پس بیخیال 

از فرصت استفاده کن و تا میتونی مخشو بازی بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای 😱😱😱 اسی جان چجوریه شکلش؟ ممکنه یکی بیاد تو ماشینمون کار بزاره ما خودمون متوجه نشیم؟؟؟

آره یه نوع جدید آمده تو بازار آهنربایی هستش خیلی راحت بدون سیم کشی وصل میشه حتی زیر ماشینم نصب میشه و صدا ها رو هم چه بیرون چه داخل کابین رو شنود میکنه. قیمتشم زیاد نیست ما اینو خریدیم 2 تومن

2731
دستگاه  که تو ماشینه سیمکارت داره توی آپش که روی گوشی نصب میشه هر شماره ای رو خواستی سیو میکنی ...

میشه بیزحمت مارکش رو بگی 

از کجا خریدی یا عکسش رو بفرستی 

یه دنیا ممنونت میشم اگر کمکم کنی 

اگر برای شنود و ردیابی کسی میخوایید بخرید اصلا اینکار رو نکنید. کار درستی نیست. اول روح و روان خودتون رو بهم میریزه بعدم اعتماد طرف رو به همه چیز از بین می‌برید 

2738
چطور میشه فهمید شنود داره ؟مال منم فکر کنم داره بمنم بگید لطفا 

هیچی اگر به آپش دسترسی داری شمارت رو تو قسمت تماس اضطراری وارد کن بعد با شمارت تماس بگیر به سیم کارت ردیاب اگر جواب داد که میکروفون داره و وصل شده اگر جواب نداد که یعنی شنود نداره یا جواب داد ولی صدا نبود یعنی میکروفون وصل نیست..... ردیاب باید سیم کارت بخوره که اکثرا دارن 

اسمش اسپیرون هستش تو اینستا سرج کنی میاد 

میدونی من خیلی تحقیق کردم 

گفتن دستگاه شنود باید ریجستری بشن ولی تو ایران ریجستری نشدن و نمیشه انلاین شنود کرد 

شما مطمعا هستی انلاین میتونید شنود کنید خودتون امتحان کردید؟

میدونی من خیلی تحقیق کردم  گفتن دستگاه شنود باید ریجستری بشن ولی تو ایران ریجستری نشدن و نمیشه ...

آره عزیزم. خودم  تماس گرفتم و صداها رو واضح شنیدم. ردیاب رو از یه شرکت معتبر خریده.. 

چطور میشه فهمید شنود داره ؟مال منم فکر کنم داره بمنم بگید لطفا 

اگر ردیاب دارید که میدونید یه برنامه داره که روی موبایل یا لب تاب نصب میشه تا بشه دید که ماشین کجاس. تو برنامه یه قسمت داره که شماره های اضطراری رو وارد میکنن. اگر شمارت اونجا وارد بشه میتونی به سیم کارت ردیاب تماس بگیری و اگر میکروفون داشته باشه شنود کنی...... اگرم منظورتون پیدا کردن خود ردیاب هستش یه دستگاه های هست که رد زنی میکنن من روش های دیگه رو بلد نیستم 

2706