2733
2734
عنوان

ماشینم شنود میشه

1115 بازدید | 63 پست

سلام دوستان داستان رو کامل میگم شما بهم هم فکری بدید.... 

چند ماه پیش شوهرم یه تبلغ توی اینستا نشونم داد گفت نگاه کن ماشین ها رو رد یاب زدن اگر دزد برد مشخص میشه کجا برده منم از اونجا که یه پراید دارم و همه سرمایه ام هستش و از دزد خیلی میترسم فوری بهش گفتم که خیلی خوبه بخر نصب کنیم رو ماشین اونم خرید و یک ماه پیش نصب کردیم همه چیز آکی بود تا دیروز که دیدم تو اینستا که ایم مدل دستگاه ردیاب میکروفون داره و داخل کابین ماشین رو شنود میکنه زنگ زدم دیدم که بله شنود میکنه اونم چه شنودی واضحه واضح.. خیلی ناراحتم میدونم شوهرم 100در 100 میدونه که شنود داره چون بهش شماره خودش رو داده... اصلا از وقتی فهمیدم حال خودم نیستم حالم ازش بهم میخوره یعنی منو تا حالا شنود کرده... نمیدونم چیکار کنم..... یعنی دیگه جرات ندارم تو ماشین خودمم حرف بزنم.... اگر میدونستم که میکروفون داره ترجیح میدادم ماشین رو بدزدن تا شنود بشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مگه بهت شک داره

نه فکر نکنم. آدم شکاکی نیست. نمیدونم چی فکر کرده که میکروفون رو نصب کرده.. چون همینطور که اون میتونه منو شنود کنه منم میتونم شنودش کنم و ماشینم بیشتر دسته خودشه تا من

من بد فکر نکن

خودت خواستی نصب کنه دیگه

از کجا معلوم میشینه حرفای شما را گوش میده؟ 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2706