2737
2734
عنوان

اعتمادبه نفس ندارم 😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 25 پست
چ بیکاری تو اخه جاری ک دیگه به حساب نمیاد تو هرکاریم بکنی جاریت باهات بد میشه 

منم اصلا حسابش نمیکنم ولی شوهرم مثل نوکر میبرتش ارایشگاه میره کاراشونو انجام میده اه بهش هم میگم نرو میگه بخاطر برادرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همش حسودی میکنن به شوهرم امروز خالم بهم گفت اگه شوهرت پول داشت حتما بهت خیانت میکرد اخه یکی از ف ...

بهش میگفتی شما ک پولداری همش خیانت تو زندگیتون هست ولی بگو شوهر پولم نداره ولی عفت داره دوسم داره به هیچ عنوان خیانت نمیکنه اونا فقط میخان فکرتو خراب کنن تو هم هروقت رفتی مییشون بگو شوهرم میگه من به گنج احتیاج ندارم زن زندگیم گنجای منن

2731

ببین دیگران با تو آنگونه رفتار می کنند که خودت با خودت رفتار می کنی اصل همینه، اگر عاشق خودت باشی و خودت رو دوست داشته باشی و از خودت زیاد انتقاد نکنی و خودت رو سطح پایین ندونی و به خودت باور داشته باشی دیگران هم با تو درست تر رفتار می کنند، چطور میشه به آدمی احترام گذاشت وقتی خودش به خودش احترام نمی گذاره؟ چطور میشه به حرف کسی بها داد و بهش اعتماد کرد وقتی خودش به خودش اعتماد نداره؟ چطور میشه کسی رو زیبا دید وقتی خودش، خودش رو زشت می دونه، اطراف تو آینه درون تو هستن، مشکل اصلی نه پول و قیافه اطرافیان هست نه متوسط بودن تو، مشکل اصلی ضمیر ناخودآگاه خودت هست، اون رو اول باید درست کنی، تلقین کن، قربون صدقه خودت برو، به خودت برس، جلوی آینه حرف های قشنگ به خودت بزن و خودت رو زیبا و با کلاس و خوش تیپ تجسم کن و خودت رو در حالت هایی تجسم کن که داری درباره موضوعی حرف میزنی و همه توجه ها به تو هست، مدیتیشن رو حتما توصیه می کنم قدرت تمرکز و تفکرت رو بالا می بره، کلا ضمیر نا خود آگاه با تلقین و تجسم تنظیم میشه، جلوی شوهرت از خودت و خودش تعریف کن، از خودت جلوی دیگران بد نگو و ایراد نگیر همه این ها در ضمیر ناخودآگاه ت وارد میشه  و اینو باور کن تو هیچی از بقیه کم نداری 

اینهمه انرژی منفی رو چجوری تحمل میکنی؟؟؟ دور باش ازشون لطفا

اخه نمیشه که نرم از خونواده خودم دور شم از خونه مادرشوهر دور شم تنها چیکار کنم 

همیشه خالم به شوهر من حسادت میکنه چون دامادش هرزه هست و دخترش داره طلاق میگیره 

ولی همیشه خوردم میکنن

همیشه پیش فامیلا احساس حقارت میکنم  نمیشه هم از همه فاصله گرفت

بیشتر سعی کن تا جایی که میتونی اونایی که اخلاق بهتری دارن، یا در سطح خودتن رو برای معاشرت انخاب کنی

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google
شما مشکل عزت نفس داری گلم  عمیقا باید خودتو دوس داشته باشی  فقط رو خودت تمرکز کن

وقتی تنهام اونقد خودمو دوست دارم ولی وقتی میرم جمع و میام کلا سقوط میکنم حتی لباسام هم باهاشون کلا فرق داره مثلا من پالتو تاناکورا میپوشم اونا برند از طلا هم بپوشم میگن این چیه اصلا بهت نمیاد

2738
بیشتر سعی کن تا جایی که میتونی اونایی که اخلاق بهتری دارن، یا در سطح خودتن رو برای معاشرت انخاب کنی

از شانس همه همه پولدارن حتی خواهرم زرگر هستن فقط منو مادرم یکم دست تنگیم 

همیشه به خودم افتخار میکنم ولی میرم خونه یکی چون محلم نمیدن اعصابم خورد میشه 

حتی جاریم برا شام هم دعوتم نمیکنن 

تولد دخترش بود مارو دعوت نکرد همه بودن شوهرم از ناراحتی کم بود گریه کنه 

روی عزت نفستون کار کنید

یه پادکست رایگان دیدم که چکیده کلی کتاب و دوره رو در نیم ساعت میگه

بنظرم حتما این ویدئو رایگان یوتیوب رو ببین 😊

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊