2733
2734
عنوان

اعتمادبه نفس ندارم 😣😣

283 بازدید | 25 پست

وضع مالیمون متوسط هست مستاجر و زیاد هم خوشگل نیستم ولی شوهرم عاشقمه 

ولی مشکل من اینجاست که کل فامیلای اطرافم پولدار یعنی خر پول هستن 

همشون از شوهر شانس ندارن کتکشون میزنن بچه هاشون طلاق گرفتن فقط چون پولدارن به چشم نمیاد دختراشون یه وضعی میپوشن که خیلی فجیح ولی به چشم هیشکی نمیاد 

حالا مشکل من اینه اصلا منو پسند نمیکنن حرف حق بزنم میگن درست نیست ولی اونا خیانت هم کنن میگن فلانی ساده است اینکارارو میکنه 

جاریم که اصلا حسابم نمیکنه سلام هم نمیده چون خر پول هست 

خاله هام اصلا بهم ارزش قاعل نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم قبلا نمیدادم خاله هام به همه میگفتن اعصابه بد اخلاقه الانداخلاقمم خوبه اهمیت نمیدن 

پس مثل قبل باش بخودت بگو هیچکس ازت سرتر نیس شوهرتم ک قبولت داره شایدم از حسودی میگن تا اعصابت بهم بریزه

2738
 پس مثل قبل باش بخودت بگو هیچکس ازت سرتر نیس شوهرتم ک قبولت داره شایدم از حسودی میگن تا اعصابت ...

اره همش حسودی میکنن به شوهرم امروز خالم بهم گفت اگه شوهرت پول داشت حتما بهت خیانت میکرد اخه یکی از فامیلامون سر خیانت شوهرش داره طلاق میگیره اینم به من میگه شوهرت پول نداره نگهت داشته😭

متاسفانه همه آدمها کم و بیش این خصلت رو دارن یکی بیشتر یکی کمتر

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google
2706