2737
2739
عنوان

داداش خلافکار

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 81 پست

نه هییچوقت..من رازنگهدار داداشامم

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم
بهش نبای بگین که از چشمش اونا بیفتن یه ادمای بهتر سر راهش قرار بگیرن کم کم خودش خجالت میکشه از کارش

حالا جالبیش اینجاس که مامانم کلی نذر کرد تا این شازده گیدش امد همش میگفت اینو امامزاده بهم داده حالا هم رو امامزاده رو سفید کرده از بس بچه ناخلفیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه همین مواد و مشروب هست از نظر خودش که اصلا مشکلی نداره 

عزیزم ببر تحویلش بده به قانون چون بقیه جوون را هم درگیر میکنه درست نیس احساسات شخصی ایشون خیلیای دیگرو درگیر این کار کنن و بدبختشون کنه تحویلش بده باور کن اگه نکنی توهم تقصیر کاری چون میدونسی عزیزم حالا تصمیم با خودته ولی اون خانواده ها که جوونشون توسط برادر شما به معتاد شدن هیچوقت برادرتون و شمارو  نمیبخشن

2731
اوه شاید لیلی به لالاش گذاشتنای مامان و بابات اینجوری شیرش کرده

اره خییییلی لوسش کردن حالا هم دیگه کاری از دست ما ساخته نیس چون اصلا مغزشو داده اجاره اصلا حرمت کوچیکتر بزرگتر نگه نمیداره خیلی تباهه ازش متنفرم

عزیزم ببر تحویلش بده به قانون چون بقیه جوون را هم درگیر میکنه درست نیس احساسات شخصی ایشون خیلیای دیگ ...

بخاطر همین مواد خیلیا از خود بیخود میشنو ادم میکشن چون اعتیاد به مواد دارن 

بعد اون ادمی که ماهی ده تا جوونو به این راه میندازه حکمش از همه سنگییین تره تمام کارای اونا مسولیتش گردن اینه 

شاید اگه تحویلش بدین اعدامش کنن ولی درست ترین کاریه ک یک ادم که هنوز انسانیتش کار میکنه میتونه انجام بدس

2740
باورت میشه همیشه این پسرای سر به راهو ک میبینم توودلم میگم چرا دادش من اینجوری ناخلف شده چرا مثل این ...

شاید تقصیر دوستاشه نمیدونم والا توی نوجوونی پسرا خیلی درگیر دوست میشن و تحت تاثیر دوستن

اگر منظورتون از مواد و تریاک و ایناست و شیشه و کراک و اینا نیست با یه مرد دلسوز با سیاست غیر از خانوادتون مشورت کن که لوش بده، تا به مراحل بالاتر نره، تنهایی تصمیم نگیرین چون معمولا مردا تو این زمینه بهتر و با سیاست ترن

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google
2706