2752
2734
عنوان

چرا مادرشوهرم همچین میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 74 پست
یا شام نمون یا موندید نخور اصرار کردن بگو شام شما انقدر رژیمیه نخورم بهتره

اخه هر چی بگم پاشو بریم شام نمونیم شوهرم گوش نمیده مامانشم از اونور میگه کجاااااا وقت شامه...بگم رژیمیه میگه پاشو خودت درس کن بعد باید برای یه خودش و دختراشم ک نزدیکشن درس کنم..اصلا سمت گازشون نمیرم اگه برم تا ۳ ساعت فقط باید عین گارسون هر چی خودشو دختراش هوس کردن بپزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چی بگم خاک توسرم خجالت میکشم میترسم

آخی عزیزم .دورازجونت .بااینکه اونامیان خونه شماغیرمستقیم بهشون بفهمون مثلاسفره میندازی بگو من همیشه عمدایکم غذابیشتردرست میکنم میگم کم نیاد زشته حالااضافه بمونه آدم فرداناهارمیخوره .بعضی خونه هامیری انقد غذاکم درست میکنن ک باید گشنه ازسرسفره پاشی 

از چه نظر میگی عزیرم من هم خودم هم دوستام سفارش دادن

از هر دو شرکت سفارش دادیم شش نفر نزدیک پنج ملیون بیشترخرید زدیم برا مصرفمون فقط اس

شغال دادن صورتمون داغون شد 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
اخه هر چی بگم پاشو بریم شام نمونیم شوهرم گوش نمیده مامانشم از اونور میگه کجاااااا وقت شامه...بگم رژی ...

منم قبلا همین بودم میومدم خونه مادر شوهر همش بپز و بشور و بساب انگار کارگر خونه شون بودم تازه عوض تشکر ایرادم میگرفتن

الان دیگه دست به سیاه سفید نمیزنم نهایت موقع پهن کردن سفره و ظرف شستن یکم. کمک کنم و تمام

من میگم یه وقتا ما خودمون باعث میشیم بهمون ظلم بشه جواب خوبی همیشه خوبی نیست آدم باید ببینه طرفش جنبه محبت داره یا نه

به نظرم شوهرت باید این جیزا رو بهشون تذکر بده

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
آخی عزیزم .دورازجونت .بااینکه اونامیان خونه شماغیرمستقیم بهشون بفهمون مثلاسفره میندازی بگو من همیشه ...

یبار اونو گفتم مادرشوهرم گف خونه ما انقد برکت زیاده اصلا کم نمیاد 😑

منم قبلا همین بودم میومدم خونه مادر شوهر همش بپز و بشور و بساب انگار کارگر خونه شون بودم تازه عوض تش ...

شوهرت حواسش بهت بوده عزیزم من نمیتونم چیزی بگم واقعا مامانش زود خودشو میزنه ب غش و ضعف.دگ از خودم حالم ب هم میخوره

یبار اونو گفتم مادرشوهرم گف خونه ما انقد برکت زیاده اصلا کم نمیاد 😑

خخخخخ افتادم یاد عمم همیشه اگه ده نفرمهمون داشته باشه ۶پیمانه برنج می‌ریزه میگه برکت داره زیادمیشه.من همیشه ب تعدادمهمونابرنج میریزم سه پیمانه هم اضافه میریزم گوشتم ک همیشه چندتیکه بیشتر

مادرشوهرت فقط اینطوری نیست منم وقتی تو خونه خودم غذا میکشم برای شوهرم بیشتر میکشم برای خودم کمتر میک ...

عزیزم ما عصر میریم تا ۱۲ شب واقعا ضعف میکنم ..منم غذام کمه ولی دگ ن انقدر..مثلا مرغ میذاره برام انداره نصف گردو.اصلا میمونم چی بگم