2733
2739
عنوان

قرص جلوگیری رو چجوری باید خورد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 22 پست

از روز پنج پری تا اتمامش بیست ویک عددهستش بعد اتمامش سه تا پنج روز بعدش پریود میشی دراین زمان نزدیکی نکن... 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
همون بهتر قرص بخوری اگه مشکل تیرویید داری باید تحت نظر دکتر بخوری

نه مشکل تیرویید ندارم ولی مشکل تستسترون دارم ک واسش خوبه این قرص. البته قبلنا خیلی اذیت میشدم عوارض داشت😕😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم یه ساعت مشخصی رو درطول شبانه روز تعیین کن همون موقع بخورن ساعت ها خیلی بالا پایین نباید بشه تو ...

وای من ده تاشو هروقت گیرم اومد خوردم

رو ساعت دقت نکردم

این چندتای اخرو دقیق بخورم تاثیر داره؟

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2728
وای من ده تاشو هروقت گیرم اومد خوردم رو ساعت دقت نکردم این چندتای اخرو دقیق بخورم تاثیر داره؟

اینطور هم نیست که بخوایم بگیم ساعت ها جابجا بشه حتما شکست میخوره پیشگیری ولی اگه سروقت بخوری خیالت جمع هست که خیلی درست تر پیشگیری انجام میشه چون به هرحال این قرص ها یه درصدخطاهایی دارن که با درست خوردنش جلوی خطا رو میگیری مخصوصا حواست باشه وقتی آنتی بیوتیک همزمان با این قرص ها مصزف میکنی فوق العاده پایین میاد اثر این قرص ضدبارداری حتما وقتی که مثلا سرما خوردی یاعفونتی داری که آنتی بیوتیک مصرف میکنی تو اون مدت یه روش جلوگیری دیگه هم با قرص استفاده کن که مشکلی پیش نیاد چون خیلی ها بخاطر مصرف آنتی بیوتیک ناخواسته باردار شدن

بعدشام قبل خواب یادت رف فردا صبح اگه دوتارو یادت رف ادامشو بخور درکنارش جلوگیری دیگه کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اینطور هم نیست که بخوایم بگیم ساعت ها جابجا بشه حتما شکست میخوره پیشگیری ولی اگه سروقت بخوری خیالت ج ...

من واسه باردارنشدن نمیخورم

من ای ویاف میکنم و دکتر گف واسه تنظیم شدن هرمونای بدنت بخور

ولی نگف دقیق یساعت..گف روزی یکی

حالا من نمیدونم چ کنم

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2738