2737
2734
والا خودم انتخاب کروم اتفاقا همه چیز هم خوبه ولی خودم خواستم همسر همکار شوهر من هم همین محب سزارین ک ...

دکترت خوبه؟ منم محب دوست دارم ولی تو اینستا پرسیدم گفت سز انتخابی اصلااااااا خوشبحالت چجوری تو قبول کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترت خوبه؟ منم محب دوست دارم ولی تو اینستا پرسیدم گفت سز انتخابی اصلااااااا خوشبحالت چجوری تو قبول ...

دکترم تا حالا پیشش نرفته بودم ولی دوستم و خواهرش دوبار پیشش سزارین کردن و راحت بودن به من گفت بیمارستانهای لاله عرفان یاس سپید و محب هستم هر کدوم خودت میخوای انتخاب کن چون محب نزدیک خونمونه همسرم گفت همین بهتره زن دوستش هم اینجا سزارین کرده بود و راضی بود برای قیمت به حسابداری هر چهارتاشون تماس گرفتم نهایتش ۵۰۰ لا هم فرق داشتن قیمتها تقریبا یکیه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2731
دکترت خوبه من کرجم اخه صدرصد سز قبول میکنه بیام؟ 

والا ۱۰۰ در ۱۰۰ قبول میکنه ولی باید تو خود کرج هم باشه ماههای آحر که سنگین میشی باید هر دو هفته یه بار بیای دکتر اینم مطبش ولنجکه ترافیک بیچاره میشی که

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
کدوم مطبش میری؟خیلی تعریفشو شتیدم

کلینیک ولنجک

2738
والا ۱۰۰ در ۱۰۰ قبول میکنه ولی باید تو خود کرج هم باشه ماههای آحر که سنگین میشی باید هر دو هفته یه ب ...

چکار کنم پس اخه میخوام تهران زایمان کنم باید چکار کنم به نظرت

چکار کنم پس اخه میخوام تهران زایمان کنم باید چکار کنم به نظرت

اگه میخوای تهران فارغ شی همین دکترم خوبه من هنوز فارغ نشدم ولی تا حالا که ازش راضی بودم مخصوصا که اصلا وسواس و غیر منطقی نیست کلینیک ولنجک رو سرچ کن روزهای ۲ و ۴ شنبه صبحها هست ویزیتش همش ۵۰ تومنه یه بار بیا ببیندت امیدوارم به سلامتی فارغ شی 😍😍

ممنون از چندماهگی باید بیام تهران؟ 

من که تا آخر دو ماه اصلا نمیدونستم حامله هستم 😂😂

بیا زودتر ویتامینهارو برات بنویسه اولش اصلا کاری نداره تا سونو ان تی که مطمئن بشه بچه سالمه بعدش جدی میگیر میشه

من که تا آخر دو ماه اصلا نمیدونستم حامله هستم 😂😂 بیا زودتر ویتامینهارو برات بنویسه اولش اصلا کاری ...

وجدانا چجوری محب کوثر بدون دلیل قبولت کرده سزارین من زنگ زدم گفت ابداااااا

وجدانا چجوری محب کوثر بدون دلیل قبولت کرده سزارین من زنگ زدم گفت ابداااااا

😶😶😶😶 با دکتر هماهنگ کن دختر جون دروغم چیه 

2706