2737
2739
زیرمیزی گرفت؟ 

نعععع کی اینارو بهت گفته اون بیمارستان دولتیه دختر جون که سزارین قبول نمیکنه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز دنیا نیومده ولی ازش خیلی تعریف کردن دکتر اخلاق نجات

دكتر منم هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

تهران اجباري نداريم

من از همه جا خبر دارم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
زیرمیزی گرفت؟ 

از بقیه خانمهای نی نی سایت نظرسنجی بیمارستان رو کرده بودم دوست داشتی بخون👇 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5666855/بیمارستان-محب-کوثر?postId=

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738
عزیزم محب کوثر هزینه سزارینش چقده؟

۷ تومن

دكتر منم هست

👍👍👍 کجا فارغ میشی؟

سزارین قبول کرد؟ مطبش شلوغه؟ 

چرا بايد قبول نكنه؟؟

اصلا چيزي به اسم اجباري توي تهران نداريم

من زايمان دومهه نه سر اولي اجبار بود نه الان..

همه دكترا الان همينن فقط من شنيدم شهرستانها دولتي ها اذيت ميكنن كه باز اونم من دوست خودم سزارين كرد بدون دردسر

شکا از بیمارستان سوم شعبان اطلاعی نداری خانومی

نه اصلا نمیدونم کجا هست