2726

باید بری به دکترت بگی ی بهانه تو پروندت بنویسه انتخابی نمیکنن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز دنیا نیومده ولی ازش خیلی تعریف کردن دکتر اخلاق نجات

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728
باید بری به دکترت بگی ی بهانه تو پروندت بنویسه انتخابی نمیکنن 

آزاد راحت انتخابی میکنن و هیچ مشکلی نیست

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
آزاد راحت انتخابی میکنن و هیچ مشکلی نیست

من تریتا بودم دکتر احمدی تو پروندم نوشت تنگی لگن وگرنه میگفتن فقط طبیعی 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
من تریتا بودم دکتر احمدی تو پروندم نوشت تنگی لگن وگرنه میگفتن فقط طبیعی 

من دکترم چهارتا بیمارستان گفت محب کوثر رو انتخاب کردم زنگ زدم قیمت گرفتم و تاریخ رو گفتم هیچ مشکلی نبود آشناهام با همین دکتر لاله سزارین کرردن انتخابی باز هم مشکلی نداشتن راجع به تریتا نشنیده بودم

من دکترم چهارتا بیمارستان گفت محب کوثر رو انتخاب کردم زنگ زدم قیمت گرفتم و تاریخ رو گفتم هیچ مشکلی ن ...

جدی محب کوثر راحت سزارین انتخابی قبول کرد؟ میگن خیلی سخت گیره دکترت کیه

جدی محب کوثر راحت سزارین انتخابی قبول کرد؟ میگن خیلی سخت گیره دکترت کیه

دکترم اخلاق نجاته نه به خدا سخت نگرفت من اسفند وقت دارم بیمارستان گفت هماهنگی لازم نیست ولی چون استرس دارم هفته پیش هماهنگی کردم گیر دادم خودم اتاقمو انتخاب کنم گفت یک هفته قبلش بیا

خودت سز انتخابی شدی؟ جدی میگن محب اصلا قبول نمیکنه

والا خودم انتخاب کروم اتفاقا همه چیز هم خوبه ولی خودم خواستم همسر همکار شوهر من هم همین محب سزارین کرده

2706