2733
2734
سزارین قبول کرد؟ مطبش شلوغه؟ 

چرا کرج انجام نمیدی؟هزینه اشچقد میشه سزارین انتخابی؟من شنیدم تخت جمشید خوبه،،خوب نیس ب نظرت؟دکترمم اشتیانیه

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا کرج انجام نمیدی؟هزینه اشچقد میشه سزارین انتخابی؟من شنیدم تخت جمشید خوبه،،خوب نیس ب نظرت؟دکترمم ا ...

عععع منم اشتیانی دکترم ولی راضی نیستم همش سه تا سه تا میفرسته تو الکی اسم درکرده

2731
👍👍👍 کجا فارغ میشی؟

اولي رو بهمن بودم

اين يكي رو دكتر فعلا گفته لاله..

من برام فرقي نداره كجا..اما چون يكي شرايط دارم قرار شد همون موقع چك كنن كجا برم بهتره برام

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
میترسون همش ادم اخلاق نجات کدوم بیمارستانها؟ 

شما دكترت رو انتخاب كن برو بهت ميگه كه اينطوري نيست

به حرف همه كه نبايد گوش داد

همه جا ميره تقريبا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اولي رو بهمن بودم اين يكي رو دكتر فعلا گفته لاله.. من برام فرقي نداره كجا..اما چون يكي شرايط ...

به سلامتی عزیزم من که هرچی گفتم کدوم بهتره گفت فرقی نمیکنه منم محب کوثر که نزدیک هست رو انتخاب کردم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
خصوصیه یا دولتی

خصوصیه ولی فکر کنم وابسته به سپاه باشه البته شنیدم والا شاید هم اشتباه باشه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
عععع منم اشتیانی دکترم ولی راضی نیستم همش سه تا سه تا میفرسته تو الکی اسم درکرده

هزینه اش میدونی چقده طبیعی؟؟خیلی ازش تعریف کردن منم بخاطر همین اومدم پیشش کلا ۱بار اومدم چون دورم گفتم فقط برای زایمان میام مراقبت هامو میرم پیش دکتر خودم 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
پرسنلش ک خوش برخورد بودن بیمارستان ب بچه ی دست لباس داده بود با پتو

هزینه سزارینش چقد بود 

توروخدا ببخشید انقد سوال میپرسم واقعا استرس دارم وهیچی از بیمارستانش نمیدونم

به سلامتی عزیزم من که هرچی گفتم کدوم بهتره گفت فرقی نمیکنه منم محب کوثر که نزدیک هست رو انتخاب کردم

ما با دكتر خانوادگي اشنايي داريم و زايمان كرديم  

و هميشه ميگه همشون خوبه نميخواد مريض رو توي معذوريت مالي بزاره كه ختما بره فلان بيمارستان..اره محبم تعريفشو شنيدم

قرار ماهم شد اون اواخر تصميم بگيريم كجا بريم

2706