2733
2734

مادرشوهرم اینا این قضیه رو میدونن

شوهرم اکثرا سر کاره 

منم تنهام  وقتایی که میرم خونه مادرشوهرم اینا هی تیکه میندازن که دخترا خونه باباهاشونن همش بشون پول تو جیبی میدن و اینا

منم دیگه اونجا نمیرم خونه بابامم ک اذیت میشم مجبورم بمونم خونه

خیلی تنها و داغون شدم چی کنم

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بمون خونه خودت منت کسی رو هم نکش

عزیزم مردم از تنهایی 

دوستامم که همش گیره شوهراشون و دوس پسراشونن

باید التماسشون کنم بیان پیشم

اگه هم بیان منت میزارن😔😒😒😒

متاسفم که بابات اخلاق نداره...بابای منم دقیقا همینه و کاملا درکت میکنم..منم دلم خوش نیست که زیاد برم خونه بابام...ولی به اون خانواده شوهرتم بگو شماها دیگه خفه ..زر نزنین..دیگه وقتی دختر شوهر داشته باشه که خانوادش که نباید بهش پول بدن که..بگو پس پسر شما سیب زمینیه...رو نده بهشون

چون  بابام  جلوشون آبرو ریزی کرده

من بشدت به بابام وابسته بودم که فوت شد.خیلی بد اخلاق بود ولی گاهیرمیگم خوب شد قبله ازدواج من فوت شد وگرنه شوهرم دائم میخواست بگه بابات اخلاق نداشت

یه بار جلوی مادر شوهزت بگو هر کی تو یه شرایطتی بزرگ شده.مردم دائم سرشون تو نشیمن همدیگه اس که کی تو مجردی پولدتو جیبی گرفته یا نگرفتع...بعد بگو مردم سرشون تا گردن تو برفه عیب خودشونو نمیبینن

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
2738
متاسفم که بابات اخلاق نداره...بابای منم دقیقا همینه و کاملا درکت میکنم..منم دلم خوش نیست که زیاد برم ...

چی کنم گلم جایی رو نداریم بریم خونه بابام حتی نمیتونیم سر بزنیم انقد بده اخلاقش هر چند وقت ی بار میزیم خونه مادرشوهرم اینا ک از تنهایی در بیایم تیکه هم میشندیم

این تنهایی رو به جای متلک و منت پدر خسیس یا مادرشوهر طمعکار  با چیزای خوب پر کن درس بخون زبان دوم یادبگیر به خیاطی چیزی یاد بگیر که پرمنفعت و کم ضرره یه شغل پیدا کن یه چیزی درست کن خلاصه پیشرفت کن تواین وقت ازاد

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
چون  بابام  جلوشون آبرو ریزی کرده

تو مقصر رفتار دیگران نیستی که حتی اون آدم پدرت باشه ...این برای همه ماها همینطوره نه فقط تو ...به خودت و توانایی خودت تکیه کن ...رفتارهای بد اونا رو با به دوش خودت نکش یه روز از پا درمیای 

من بشدت به بابام وابسته بودم که فوت شد.خیلی بد اخلاق بود ولی گاهیرمیگم خوب شد قبله ازدواج من فوت شد ...

اونا مدام حرفاشونو میزنن ولی من محل نمیدم

2706