2703
2553

مادرشوهرم اینا این قضیه رو میدونن

شوهرم اکثرا سر کاره 

منم تنهام  وقتایی که میرم خونه مادرشوهرم اینا هی تیکه میندازن که دخترا خونه باباهاشونن همش بشون پول تو جیبی میدن و اینا

منم دیگه اونجا نمیرم خونه بابامم ک اذیت میشم مجبورم بمونم خونه

خیلی تنها و داغون شدم چی کنم

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بمون خونه خودت منت کسی رو هم نکش

عزیزم مردم از تنهایی 

دوستامم که همش گیره شوهراشون و دوس پسراشونن

باید التماسشون کنم بیان پیشم

اگه هم بیان منت میزارن😔😒😒😒

متاسفم که بابات اخلاق نداره...بابای منم دقیقا همینه و کاملا درکت میکنم..منم دلم خوش نیست که زیاد برم خونه بابام...ولی به اون خانواده شوهرتم بگو شماها دیگه خفه ..زر نزنین..دیگه وقتی دختر شوهر داشته باشه که خانوادش که نباید بهش پول بدن که..بگو پس پسر شما سیب زمینیه...رو نده بهشون

چون  بابام  جلوشون آبرو ریزی کرده

من بشدت به بابام وابسته بودم که فوت شد.خیلی بد اخلاق بود ولی گاهیرمیگم خوب شد قبله ازدواج من فوت شد وگرنه شوهرم دائم میخواست بگه بابات اخلاق نداشت

یه بار جلوی مادر شوهزت بگو هر کی تو یه شرایطتی بزرگ شده.مردم دائم سرشون تو نشیمن همدیگه اس که کی تو مجردی پولدتو جیبی گرفته یا نگرفتع...بعد بگو مردم سرشون تا گردن تو برفه عیب خودشونو نمیبینن

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
2714
متاسفم که بابات اخلاق نداره...بابای منم دقیقا همینه و کاملا درکت میکنم..منم دلم خوش نیست که زیاد برم ...

چی کنم گلم جایی رو نداریم بریم خونه بابام حتی نمیتونیم سر بزنیم انقد بده اخلاقش هر چند وقت ی بار میزیم خونه مادرشوهرم اینا ک از تنهایی در بیایم تیکه هم میشندیم

این تنهایی رو به جای متلک و منت پدر خسیس یا مادرشوهر طمعکار  با چیزای خوب پر کن درس بخون زبان دوم یادبگیر به خیاطی چیزی یاد بگیر که پرمنفعت و کم ضرره یه شغل پیدا کن یه چیزی درست کن خلاصه پیشرفت کن تواین وقت ازاد

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
چون  بابام  جلوشون آبرو ریزی کرده

تو مقصر رفتار دیگران نیستی که حتی اون آدم پدرت باشه ...این برای همه ماها همینطوره نه فقط تو ...به خودت و توانایی خودت تکیه کن ...رفتارهای بد اونا رو با به دوش خودت نکش یه روز از پا درمیای 

من بشدت به بابام وابسته بودم که فوت شد.خیلی بد اخلاق بود ولی گاهیرمیگم خوب شد قبله ازدواج من فوت شد ...

اونا مدام حرفاشونو میزنن ولی من محل نمیدم

یکعالم بچه بیار و برا خودت خانواده و کس و کار درست کن

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2706