2737
2734
عنوان

از کجا بفهمم شوهرم کلا سرد شده یا فقط از من سرد شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 38 پست
الان بفهمم نه نمیزارم ولی تو بارداریم وقتی نمیتونستم ارضاش کنم بهش حق میدادم

ببخشیدا تو بارداریتم میتونستی مثل نامزدی یا وقتی پریودی بهش کمک کنی 

خواهر من خودتو راحت کردی الان تازه به خودت اومدی 

باهاش حرف بزن بهترین راهه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

ماهی 3یا4بار؟؟؟؟؟حتی قبلش هم طبیعی نبوده 

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهی 3یا4بار؟؟؟؟؟حتی قبلش هم طبیعی نبوده

ماهی سه چهار بار آفِ آقایونه که 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2731
ماهی سه چهار بار آفِ آقایونه که 

ینی چی اف اقایون؟   ن

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
ینی چی اف اقایون؟    ن

میگم یعنی اون ماهی سه چهار بار که ایشون میگن رابطه بوده در واقع برای بقیه آقایون استراحت بوده ۲۴ بار فعالن ۴ بار آف 

میگم یعنی اون ماهی سه چهار بار که ایشون میگن رابطه بوده در واقع برای بقیه آقایون استراحت بوده ۲۴ بار ...

آهااااان

میگم یعنی اون ماهی سه چهار بار که ایشون میگن رابطه بوده در واقع برای بقیه آقایون استراحت بوده ۲۴ بار ...

تازه اون موقع من واقعا اندامم خوب بود هر روز ورزشو پیاده روی هر روز دوش میگرفتم موهاوم بدنم همیشه بوی عطر میداد شبام لباس سک سی میپوشیدم بغلم میکرد هر شب تحریک میشد ولی حال نداشت کاری کنه صبح بیدار میشد میدیم تو خواب ار ضا شده فقط شبایی که صبحش سر کار نمیرفت رابطه داشتیم

تیکر تولد نفس مامان❤
2738
تازه اون موقع من واقعا اندامم خوب بود هر روز ورزشو پیاده روی هر روز دوش میگرفتم موهاوم بدنم همیشه بو ...

شاید ی مشکلی داره نمیتونه بگه،بلاخره باید بفهمی چیه.بهترین کارم اینه تشویقش کنی بره دکتر اورولوژی شاید اختلال نعوذ داره از رابطه میترسه