2737
2739
عنوان

از کجا بفهمم شوهرم کلا سرد شده یا فقط از من سرد شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلن تو هم درخواست دادی

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
اره جامون جداست

کار اشتباهییه حتما

کنار هم بخوابید  احتمالش زیاده جای دیگه سرش گرم باشه بیشتر توجه کن و درخواست کننده خودت باش.لباسای باز بپوش و مرتب باش پیشش. به خودت برس

2731
کار اشتباهییه حتما  کنار هم بخوابید  احتمالش زیاده جای دیگه سرش گرم باشه بیشتر توجه کن و ...

بهش چند بار گفتم بچرو کنار بخوابونیم هی پیچوند

تیکر تولد نفس مامان❤
نه ولی چند بار گفتم بچرو بینمون نخوابونم توجه نکرد

به خودت برس موهاتو تمیز کن به خودت عطر بزن یکمم ارایش کن شب که بچه رو خوابوندی برو توبغلش بخواب بوسش کن اینطور که فایده نداره یکم ازهنرای زنونت خرج کن

2740
خودت نیاز نداری ؟! خودت پیشقدم شو ....معلومه اگه  خدا نکرده کاری کنه خودت بیشتر میفهمی ما که ند ...

یعنیی من شیییبفته ی شعور شما شدم 👌👌👌

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
نه ولی چند بار گفتم بچرو بینمون نخوابونم توجه نکرد

خب یه بار مستقیم بهش بگو ببین چی میگه اصلن به خودت برس لباس خواب قشنگ بپوش . از سیاست زنانه استفاده کن ببین چکار میکنه

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
به خودت برس موهاتو تمیز کن به خودت عطر بزن یکمم ارایش کن شب که بچه رو خوابوندی برو توبغلش بخواب بوسش ...

این کارارو کردم جالبه تحریک شده ولی کاری نکرد

تیکر تولد نفس مامان❤
الان بفهمم نه نمیزارم ولی تو بارداریم وقتی نمیتونستم ارضاش کنم بهش حق میدادم

نمیفهمم کلی راه دیگه برا ارضا شدنش بود ک میتونستی انجام بدی خیلی بهش ضربه وارد میشه مردی ک رابطه ی واقعی رو فهمیده چیه و حس کرده خود ارضایی براش افتضاح ترین شرایط ممکنه

این کارارو کردم جالبه تحریک شده ولی کاری نکرد

اینقدرادامه بده که به حاهای باریک ختم شه خیلی عذر میخوام ل.. باس.. ش درار از تنش مجبوره باهات راه بیاد چندباراینکارو تکرارکن گرم میشه فعلا غرورت بزار کنار برو درخواست پی در پی بده