2726

یک سالو نیمه رابطه نداریم به خاطره بارداری زایمان

تو بارداری میگفتم دکتر ممنوع کرده ۴ ماهه زایمان کردم بعد زایمانمم هیچ رابطه ای نداریم تو بارداریم با یه دختره چت کرده بود زمانی که مجبور شدم یه هفته برم خونه ی مامانم گفته بود زنم نیست بیا خونمون واسم اشپزی کن ..... اون موقع ۴ ماهم بود حالا نمیدونم جای دیگه داره نیازشو برطرف میکنه یا کلا میل جنسی نداره یا به خود ا رضایی عادت کرده اگر تو بارداریم میفهمیدم خو د ارضایی میکنه میگفتم حق داره ولی الان این کارو کنه واقعا بهم برمیخوره، پیش اومده بچم خوابوندم تنها بودیم ولی اصلا میلی نشون نداد

تیکر تولد نفس مامان❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل بارداریت خوب بود؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

سرش جایی گرم نیس عایا

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

ازش بپرس صادقانه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

یک مدت ببندش ب گرمی شاید افسردگی گرفته معمولا آقایان بهد از زایمان خانم افسردگی میگیرن چون توجه خانم فقط ب بچه اس.خواه نا خواه فاصله می افته.جدا میخوابید؟

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

کاراشونو زیر نظر بگیر عزیزم

بعدم درمورد این موضوع باهم حرف بزنید،ممکنه از چیزی ناراحتن،بگو حس میکنم مثل قبل نیست رابطمون،چیزی شده؟از چیزی ناراحتی؟من میتونم برات کاری بکنم؟

بالاخره یه جوری سر صحبت رو باز کن،اما نه با دعوا که نتیجه ش میشه حرص دادن خودت💖

الان چرا اینو از خودش نمیپرسی با خودش حرف نمیزنی ؟

حدسای بقیه اینجا چه کمکی بهت میکنه 

بعدم خب خودت بخواه خودت ی میلی نشون بده.مردهام بعد زایمان افسردگی میگیرن کمکش کن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706