2733
2734
عنوان

هر‌ از گاهی به خونه ام برسید 😷 فقط تمیزی خودتون قبول نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2336 بازدید | 160 پست

بچه ها همسایه ما وقتی در خونه اش باز میشه بوی دستشویی از خونشون میاد تا حالا چندین بار پیش اومده 

موکت هاش از بس نشسته از صورتی به قهوه ای تغییر رنگ داده 

آخه یه آپارتمان ۹۰ متری دیگه تمیز کاریش کاری نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای زن داداش من خونش میری حالت بهم میخوره دستشوییش پر جرم و کثیفی سینک که زرد و پر جرم اینقدر آشغال رو زمینه میره تو پات  و فرشاش بوی گند میده

ولی یک ریز تو پیجای روانشناس کودکه 

شعارش هم اینکه وایتکس برای بچم ضرر داره امواج برای بچم ضرر داره وای فای رو جمع کرده کلا ماکروویو رو هم جمع کرده یک مداد شمعی داده دست بچه تمام در و دیوار و کابینت رو خط خطی کنه و هر روز استوری میزاره 

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
چرا خیس باشه؟ یعنی اول خیس کنی بعد اسپری بزنی؟ نه بنظرم رو همون خشکش امتحان کن

منظورم اینه اگه اسپری کنم و حالت کفی در بیاد طوری ک پارچه خیس بشه ایرادی نداره،

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2728
منظورم اینه اگه اسپری کنم و حالت کفی در بیاد طوری ک پارچه خیس بشه ایرادی نداره،

نه اول باپارچه خیس بوش بعد باپارچه خشک،خشکش کن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من یه روز در میون با وایتکس میشورم کلا سرویس و آشپزخونه و سینک و لیوان هارو  هروز تی .یه روز د ...

وایتکس ضرر نداره واسه ظرفها چیزی نیس ک بشه جایگزین کرد؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
نه عزیزم من با شرایط طرف پیش بینی میکنم و نظر میدم  بعد اخه آقا چ کاری میخواد بکنه من ک ب دلم ...

خدا روشکر شما عادلانه فک میکنی گلم😘😘

منظورم وقتی خانم سرکار میره ساعت کاری بعضی خانما زیاده و وقتی مردی میره خواستگاریش یعنی همون طور که زن وظیفه داره شرایط اون آقا رو دقیق ببینه و بعد بپذیره مردم همینه

2738
والا منکه کتری شیردار دارم چون کنار قابلمه و ماهیتابه هستن روغن و این چیزا چسبیده بهش و هرکار میکنم ...

خاکستر رو  امتحان کن، من با خاکستر زغال کتریمو برق انداختم

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
والا منکه کتری شیردار دارم چون کنار قابلمه و ماهیتابه هستن روغن و این چیزا چسبیده بهش و هرکار میکنم ...

مال من استیله با سیف کرمی میشورم برق میزنه بعدشم روغن بدن بچه بزن بهش انگار تازه از کارخونه اومده بیرون 

کدبانو جون یه سوال راجب ظرف شستن داشتم  برنج و ته مونده غذا که رو شرف تا ته قابلمه هست تک تک ت ...

نه عزیزم  وقتی اب و باز میزارم میگیرم زیر ظرف و میریزم داخل یه کاسه تفاله گیر کوچیک  بعد تموم شدن ظرف ها سینک و شیر الات رو تمیز میکنم  تا لک نمونه روش  بعد اسکاج و تمیز میکنم آت اشغال و از روش بر میدارم  تا بو نگیره

این توری ک گذاشتی داخل سینک کار و راحت میکنه ولی بد دیده میشه بر داری بهتره

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
وای زن داداش من خونش میری حالت بهم میخوره دستشوییش پر جرم و کثیفی سینک که زرد و پر جرم اینقدر آشغال ...

😟😟😟

بچه ها همسایه ما وقتی در خونه اش باز میشه بوی دستشویی از خونشون میاد تا حالا چندین بار پیش اومده&nbs ...

🤐😟