2733
2734
عنوان

هر‌ از گاهی به خونه ام برسید 😷 فقط تمیزی خودتون قبول نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2336 بازدید | 160 پست
خدا روشکر شما عادلانه فک میکنی گلم😘😘 منظورم وقتی خانم سرکار میره ساعت کاری بعضی خانما زیاده و وقت ...

عزیزم این کارهایی ک من گفتم کمتر از یک ربع هم طول نمیکشه  منم دوس ندارم بیفتی ب جون خونت جونی ام واست نمونه  ولی تمیزی لیوان و استکان و سینک و روشویی مثل مسواک واسم مهمه چون هر روز سر و کار دارم باهاش 

میتونی جمعه ها روزی نیم ساعت ب این کارها برسی سخت نیست اصلا

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
وای چه تاپیک خوبی فقط استارتر عزیز خونه من یه اپارتمان هست که قدیمیه هر چی تمیز میکنم به چشم نمیاد م ...

خوب وقتی سینکت ازتمیزی برق بزنه هیچ‌جای خونت گردوخاک نباشه اون کسیم که بیاد خونتون متوجه میشه شما خیلی باشلیقه ای رنگ زرد کاشیا واسه خودشونه وچرک وکثیفی نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این کارهایی ک من گفتم کمتر از یک ربع هم طول نمیکشه  منم دوس ندارم بیفتی ب جون خونت جونی ا ...

خودم که میرسم عزیزم بیشترم میرسم😅😅 اطرافیانم هم میرسن

ولی کلا گفتم بعضیا رو درک میکنم دیگه تایم کاری زیاده و شوهره هم انگار نه اتگار

خودم که میرسم عزیزم بیشترم میرسم😅😅 اطرافیانم هم میرسن ولی کلا گفتم بعضیا رو درک میکنم دیگه تایم ک ...

خیلی ام عالی گلم 

بعضی ها هم این کار و کنن سخت نیس واقعا😂

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2731
خیلی ام عالی گلم  بعضی ها هم این کار و کنن سخت نیس واقعا😂

آره والا

ببخشید من گیر دادم گلم من از وقتی حساسیت پیدا کردم که فامیل مامانم کار میکنه بعد کارای خونه که خودش باید بکنه رو میکنه ولی شوهرش کارای خودشو نمیکنه بعد خونشون بنظر کثیفه از اونجا حساسیت پیدا کردم😅😅 وگرنه منظوری نداشتم😘

مگه تو خونه شما دوربین گذاشتن؟؟ چقدر بها میدی به حرف مفت بقیه

نه فدات طبقه پایین ساکنن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
همونکه برای استیل و سطوحه؟ تمیزش میکنه؟ چند دقه بمونه روی کتری؟

رنگ ظرفش کرمیه عکس لیمو داره روش.

منم کتریم هر وقت چربی غذا بگیره بیرونش ازین میزنم.

بریز رو اسکاج بکش رو کتری بعد بذار ی نیم ساعتی بمونه.بعد با همون اسکاج بکش و بشور فقط سعی کن داخلش نره .

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
خوب وقتی سینکت ازتمیزی برق بزنه هیچ‌جای خونت گردوخاک نباشه اون کسیم که بیاد خونتون متوجه میشه شما خی ...

اره میدونم خودم بدم میاد نا شکری نمیکنم ولی دوست دارم برم خونه نوساز

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2740
مال من استیله با سیف کرمی میشورم برق میزنه بعدشم روغن بدن بچه بزن بهش انگار تازه از کارخونه اومده بی ...

چه کشفیاتی😁

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁