2733
2734
عنوان

کیا طلا گرون خریدن و الان مثل من بدبخت شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللن سیاست دولت هست ظاهرا...الان همه بدون بفروشن که برا اونا خدب بشه...اصلا فعلا فکر فروش نکن....دوب ...

باشه ممنون عزیزم

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2728
اینم شانس ماست دیگه

اما ماهایی که میخوایم یه چیزی بخریم ضرر نمیکنیم چون اگه طلا بیاد پایین خونه و ماشینم میاد پایین

ارزون بفروشیم ارزونم میخریم

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
چون قبلا خیلی از کالاها با عرض دولتی ۴ تومانی وارد میشد الان میخوان اینو بردارن دلار ۱۷هزاری جایگزین ...

اره یه همچین چیزی

خیلیییی سخت شده شرایط 😔😔😔😔😔

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
کلیدو شکوند تو قفل 

آره والا ۱۰ قفله کرد حالا هم که آخراشه میخوا بگه من خوب بودم 

و تونستم خوب مدیریت کنم ای خدا آدم دردشو به کی بگه ؟!😭😭😭😫😫😫 ای خدا جواب دل این مردمو از باعث و بانیاش بگیر 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2740

طلا داره شتاب میگره هر چقدر بیاد پایین از اون ور فضای میره بالا

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
ما میخواستیم بفروشیم ماشین بخریم ☹کاش اونم بیاد پایین حداقل

ماشین خیلی اومده پایین

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
نصف شد دیگه

چند گرم خریدی رو۱۵۰۰؟منم بین یک تا یک ونیم خیلی خریدم ولی اصلا اهمیتی نداره چون الان تواین قیمت نمیفروشمشون،واینکه پول دستم میموند حتما خرج میشد

خب دلال هم که نیستی پس کاری به نوسانات نداشته باش به دید حداقل دوساله نگه دار سود هم میکنی سعی کن توقیمتای پایین هم بخری

من خودم یکو چارصد خریدم ولی خوشحالم که پایین اومده خیلی خوبه به فکر همه باشیم شوهرمم از۱۶ملیون سکه خ ...

خب مشکل اینجاست ک فقط طلا و ارز اومده پایین چیزای دیگه کاهشی نبوده ک هیچ افزایشیم بوده مثل روغن و تخم مرغ و ...تا ماشین و زمین

جهان حاشیه جذابیست حوالی🎀تو🎀
2706