2737
2739
عنوان

دلوینت هستم . چقدر واقعا امکان دار......

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 49 پست

اقوام من دوتاشون خوب شدن. دلیل نمیشه ک

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن آخه اونجا  که گفت من رضایت باید میدادم  خالش  گفته بود راضی باش تا مادرت درد نکشه & ...

عزیزم تو موقعیت سختی هستی حق داری با خواندن این تاپیک بهم بریزی ولی همه قرار نیست مثل هم باشند انشاالله بحق پهلو شکسته فاطمه خودش واسطه شفات بشه

کلا هرگونه تعلق و وابستگی حتی به یک شی, ،باعث میشه جان کندن سخت بشه.مثلا امام خمینی به نوه شون خیلی وابسته بودن،ولی چون عارف بودند و این چیزا رو میدونستند،روزهای آخر میگن نذارین اون نوه شون بیاد تو اتاق.قبل از مرگ میخواستند ازش دل بکنن.

بعدا خودم همه رو برات تعریف میکنم.  

2731
خدا مادرش  را رحمت کنه . من قضاوت نکردم  ها خدایی نکرده  کلا ترسیدم   توکل ب خد ...

عزیزم وقتی یه مادر،حین بازی بچشو میندازه هوا، بچه میخنده‌. نمیترسه ,چرا؟ چون مطمئنه مادرش میگیرتش. پس خدایی که از رگ گردن نزدیکتره، خدایی که به گفته خودش ،از مادر مهربانتره ،قطعا بهترینها رو برای ما میخواد.. تو هم مث همون بچه دلت قرص باشه که خدای مهربون تو بغل میگیرتت.

فک نکنی من خودم هیچ مشکلی ندارم و بیرون گود نشستم برای تو نسخه میپیچم. من خودم بیش از ۱۰روزه که تو بستر بیماریم. و عمل سختی شدم. و موفقیت آمیز بودن عملم ۵۰-۵۰هست

۶ساله که مادرنشدم. بی دلیل. بدون اینکه آزمایشاتم مشکلی که بشه پیگیریش کرد رو نشون بده .

بدتر ازهمش با شوهرم قهرم و خونه پدرمم..

درکل روزای سختی رو میگذرونم. ولی ناامید نیستم از رحمت خدا. 

چون باور دارم خدایی که درد داده درمان هم میده. خدا شافی و کافی و ارحم الراحمینه. 

سکان زندگی مو دست خدا دادم. باشد که آرامش نتیجه  این اعتماد باشد

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

ممنونم لایک کردم  اگر این پست را میبینید  شب حتما بیاین  تاپیک

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
توکل ب خدا

سلام عزیزم عمه مادرم سرطان خون داشته الان نزدیک 80 سالشه و واقعا انگار هیچ وقت بیمار نبوده خیلی ها خبر ندارن 

ان شاء الله این بار شیمی درمانی هات نتیجه میده عزیزم 

برات حمد میخونم هر چند تا تونستم

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
عزیزم منم توده سینه دارم به نظرت خطرناکه؟؟

نه اصلا برای ۷ تا اندازه نارنگی بود عمل کردم برداشتن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740
خدا مادرش  را رحمت کنه . من قضاوت نکردم  ها خدایی نکرده  کلا ترسیدم   توکل ب خد ...

به خودت استرس وارد نکن اصلا نباید میرفتی تو اون تاپیک والا الان خیلی ها این مشکل و دارن و خوب و خوش دارن زندگیشون و میکنن.

به خودت استرس وارد نکن اصلا نباید میرفتی تو اون تاپیک والا الان خیلی ها این مشکل و دارن و خوب و خوش ...

عزیزم ساعت 13 بیا تاپیک ام .

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ای حرفا چیه، پسر برادرم ۳سالش بود سرطان خون گرفت چقدر ما گریه و زاری میکردیم  بعد از سه سال ش ...

خدارا شکر

خدارا شکر

عزیزم تو چقدر نا امیدی دیروز سی تی اسکن زن داداشمو گرفتیم عالی بود بعد سه سال مبارزه با سرطان مری به خدا فقط روحیه داشت اصلا یبار هم نا امید نشد وضع مالی خوبی هم نداشتن با هزار سختی خودشو درمان کرد خدارو شکر که به غیراز درمانت دغدغه دیگه ای نداری گلم

عزیزم تو چقدر نا امیدی دیروز سی تی اسکن زن داداشمو گرفتیم عالی بود بعد سه سال مبارزه با سرطان مری به ...

خدا را شکر