2733
2734
عنوان

دلوینت هستم . چقدر واقعا امکان دار......

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 49 پست
شوکه  شدم.....

نه بابا یچیزی گفت استارترش 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا مادرش  را رحمت کنه . من قضاوت نکردم  ها خدایی نکرده  کلا ترسیدم   توکل ب خد ...

انشالله❤خدایا به بزرگیت قسمت میدم جوونا رو نجات بده عاقبت بخیر کن و بیماری هارو از جهان بردار من یک مددکارم قلبم آتیش میگیره وقتی میبینم یکی درد میکشه الهی آمین🤲

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
همین که کسایی که سرطان دارن فراموشی بگیرن  من تا به حال ندیدم فراموشی بگیرن

منم نشنیدم😔😓

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728
منم نشنیدم😔😓

خب عزیزم ، این جا فضای مجازیه ، نمیخوام به اون کاربر عزیز تهمت بزنما ، ولی در کل نمیشه به هر چی که اینجا گفته میشه اعتماد کرد ، فراموشی خودش یه بیماریه جداست 

ممکنه مادرشون همزمان که سرطان داشتن ، این بیماری رو هم پیدا کرده باشن 

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
انشالله❤خدایا به بزرگیت قسمت میدم جوونا رو نجات بده عاقبت بخیر کن و بیماری هارو از جهان بردار من یک ...

توکل ب خدا . 

بچه ها من لایک میکنم . براتون  حمد میخونم .

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2740
حالت خوب نیست برا استرسته.با زبون خوش استرسو میریزی دور یابلند شم؟؟؟    

بابام  هم دعوام  کرد خیلی😓ن 

بشین  ی چای بخور ن آدم میشم

الکی خودتو ناراحت نکن عزیزم ، فکر نکنم ربطی داشته باشه 

زیاد کسایی رو میشناسم که سرطان داشتن ولی یکیشونم اینجوری نشده ، احتمالا مادرشون علاوه بر سرطان آلزایمر هم گرفته بودن

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
خب عزیزم ، این جا فضای مجازیه ، نمیخوام به اون کاربر عزیز تهمت بزنما ، ولی در کل نمیشه به هر چی که ا ...

ن آخه اونجا  که گفت من رضایت باید میدادم  خالش  گفته بود راضی باش تا مادرت درد نکشه  

گفتم 

یعنی بابام هم تو موقعیت  مادر استارتر بوده

منم نشنیدم😔😓

ببین عزیزم روحیه خیلی شرطه تو بیماری 

یکی از اشنایان من چند سال پیش سرطان گرفت خودم بردمش برای عمل ماها گریه میکردیم اون بیخیال بدون قطره ای اشک نگاهمون میکرد 

شیمی درمانی میکرد حالش بد میشد بعد مثلا میوه میخریدیم میوه نشسته رو میخورد بهش میگفتم بزار بشوریم تو الان خیلی باید مراعات کنی میخندید 

لاک میزد چند مدل پوستیژ خارجی خریده بود

دائم میخندید و خوش بود 

حالا بعد چند سال اون خدا روشکر خوب شد 

اما من که استرس دنیا تو دلم بود توده سینه  گرفتم 😞

پس فقط روحیتو نباز 

انشالله خوب میشی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ن آخه اونجا  که گفت من رضایت باید میدادم  خالش  گفته بود راضی باش تا مادرت درد نکشه & ...

واقعیتش من کامل نخوندم تاپیکشون رو ، یعنی این جور تاپیکا رو تا اطمینان نداشته باشم که واقعیه نمیخونم ، تاپیکای قصه ی زندگی و اینا زیاد دیدم که الکی بودن ، آخه حیف نیست الکی  فکر خودت رو درگیر کنی ؟

تو قوی باش این از هر چیزی برای پدر عزیزت مهم تره

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
ن آخه اونجا  که گفت من رضایت باید میدادم  خالش  گفته بود راضی باش تا مادرت درد نکشه & ...

خالش گفته بوده راضی شو مادرت بره تا بتونه راحت بره.تعلق و وابستگی مانع رفتن محتضر میشه.

حتی این برنامه بود شبکه 4 ماه رمضون میزاشت،  تجربه گرهای های نزدیک به مرگ میگفتن اینکه میدیدن اطرافیانشون جیغ و داد و بیتابی میکردند،باعث میشده تونل نور رو برگردن و نمیرن.